Jak ręcznie zapylania kantalupa

Kantalupa rośliny wymagające zapylenia do produkcji zdrowego wole cyklopi pyszne, soczyste. Natura zwykle zapewnia środki do zapylania przez pszczoły. Jak pszczoły podróży z kwiatka na kwiatek wybrać pyłku z kwiatów męskich i wpłacić pyłek na kwiaty żeńskie. Niezwykle fajna wegetacyjnych lub inne czynniki, czasami zmniejszenie populacji pszczół. Gdy to się dzieje, jest niezbędne do zapylania ręka kantalupa. Jeden skuteczną metodą ręka zapylanie jest "malować" kobiece kwiat.

Instrukcje

•Wait dla kwiatów na winorośli kantalupa pełni otworzyć przed przystąpieniem do zapylania ręcznie. Kwiaty, które są zamknięte lub częściowo zamknięte są jeszcze niedojrzały i nie jest gotowy do zapylania.

• Znajdź kwiaty męskie i żeńskie na winorośli kantalupa. Kwiaty męskie mają pręcik, który stoi wysoki w kwiat. Kwiaty żeńskie mają przycisk w środku kwiatu o nazwie piętna.

•RUB na zewnątrz mężczyzna kwiat pręcik z pędzel artysty. Pyłek z kwiatu przykleja się do Szczecina szczotki.

• Myj piętno kobiece kwiat z pyłkiem z męskiego kwiatu z pędzel. Zapewnienia, że pokryjesz piętno w miarę możliwości z pyłkiem.

Porady & ostrzeżenia

  • Alternatywnie można dokładnie wybrać mężczyzna kwiat z winorośli i odrywać zewnętrzne płatki. Umieść kwiat mężczyzna kobieta kwiat i delikatnie postukać męskiego kwiatu do uwolnienia pyłków.