Miejsca, które korzystają z energii słonecznej w Maine

Miejsca, które korzystają z energii słonecznej w Maine

Maine oferuje szereg zachęt sprzyjających mieszkalnych, handlowych i innych właścicieli nieruchomości do instalacji słonecznych i innych systemów energii odnawialnej energii. Na przykład mieszkańców, którzy produkują 100 kilowatów energii lub mniej można skorzystać z "net pomiar" zachęty. Pomiar netto oznacza, że narzędzie kredytowej klienta co miesiąc rachunki za nadmiar mocy przekazywane do siatki. Ponadto Maine oferuje domów i firm do 1.250 dolarów instalacji słonecznej termicznej systemu i 7.000 dolarów dla jednostek energii słonecznej.

Maine słoneczny dom

Położony na wybrzeżu Maine i widokiem na Ocean Atlantycki, prywatna rezydencja składa się z około 2800 metrów kwadratowych. Obejmuje ona sklepień w Wielkiej sali drewniane podłogi, Oświetlenie architektoniczne domu media center i prysznic promienna ogrzewane. Właściciele używać systemów pasywnych energii słonecznej, które nie wymagają urządzenia elektryczne lub mechaniczne. Jeden z pasywne techniki słonecznej obejmuje sztywnej pianki pokładzie izolacji wokół fundamentów.

Dom ma ściany z wartością izolacji R-40; sufity mają wartość r 60. Wartość r mierzy opór przepływu ciepła poprzez materiały. Wyższe wartości R wykazują większą zdolność izolacyjna. Dom ma 500 metrów kwadratowych kolektorów słonecznych na dachu Południowej i 4,5 kW paneli fotowoltaicznych (PV).

Szesnaście podłoża szkła energii słonecznej panele składają się tablicy PV. Falownik zamienia panelu prądu (DC) do prądu zmiennego (AC), która biegnie normalny AGD. Kolektory słoneczne przechowywać energię z promieni słonecznych w ciągu dnia. Kolekcjoner wydań ciepła do ogrzewania wody lub wytwarzania ciepła po zachodzie słońca.

Pittston Farm

Położony w północnej lasach Maine, gdzie Północnej i Południowej gałęzi rzeki Penobscot zbiegają, 100-letni Pittston Farm oferuje piesze wycieczki, polowanie połowów, jazda konna i spływy pontonowe. Znajduje się około 20 mil od najbliższego narzędzie siatka, nieruchomości opiera się na 100 procent od sieci energii elektrycznej. W 2008 roku właścicieli obiektu podjął decyzję, aby przejść do projektu energii odnawialnej, która łączy wiatrowej i słonecznej źródła.

Słoneczna składnika systemu składa się z 60, dwa stóp przez Moduły fotowoltaiczne czterech metrów. 100-nogach, generatorów wiatrowych 10-killowatt tworzenia energii wiatrowej. Połączonych systemów wymaga 80 akumulatorów do magazynowania energii i wykorzystuje cztery falowniki. Połączenie systemów energii słonecznej i wiatrowej należy wygenerować 75-80% potrzeb energetycznych zakładu, aby przejść wraz z systemem generator Diesla.

Oakhurst nabiał

Począwszy od roku 2008, Oakhurst nabiał właściciele miał 75 panele słoneczne zainstalowane na dachu siedziby, znajdujące się w Portland w stanie Maine. System uprawnień słonecznej termicznej system używany do dostarczania ciepłej wody dla procesu pasteryzacji mleka. Paneli pokrycie około 2500 metrów kwadratowych i ograniczyć nabiał grzewczych zużycia ropy naftowej przez 5000 litrów rocznie. W 2009 roku instalatorów zamontowany system fotowoltaiczny na dachu Oakhurst w Waterville, Maine, zakład produkcyjny. System ma 216 moduły zainstalowano na obszarze 3250 metrów kwadratowych. Właściciele oczekują system energii słonecznej do wygenerowania ponad 15 procent elektryczne potrzeb obiektu lub równowartości 45.000 kilowatogodzin.

Manchester w stanie Maine straży pożarnej

Nowe Manchester w stanie Maine, Straży Pożarnej ma fotowoltaicznych 44-panel zamontowany na południowej stronie dachu wzdłuż linii grzbietu. Tablica składa się z 44, 40-calowy przez 65-cal niebieski Solon modułów. Każdy panel produkuje 230 watów. Urzędników miasta oczekiwać system generowania 9.2 kilowatów energii słonecznej, które przyrównuje do 46 procent straży pożarnej energii elektrycznej oczekiwanych potrzeb. System więzi w sieci lokalnej użyteczność. Nadmiar energii produkowanej przez system słoneczna przechodzi w siatce, która lokalnej użyteczność, Central Maine Power Co., kredyty do stacji rachunek miesięczny.