Jak zrobić jesienią kwiatowych

Jak zrobić jesienią kwiatowych

Układanie kwiatów, lub kwiatowy wzór, jest sztuka i zawodu kwiat obsługi, organizację i dekoracji. Według Eileen W. Johnson, autor "Sztuki z kwiatowy aranżacji," upadku jest pewien wspólny czas roku kwiatowe, jak kolorowe rośliny zewnątrz zaczynają go nieaktywnych na zimę. Upadek kwiatowych wykorzystać sezonowe kolory takie jak czerwienie, żółcie, zielenie, pomarańcze i brązy stworzyć motyw żniwa. Możesz zrobić układ upadek z kilka prostych materiałów i 20 minut wolnego czasu.

Instrukcje

• Przeprowadź na jesieni tematyce pojemnik do domu kwiatów układ. Według Jane Packer, autor "Kompletny przewodnik do układania kwiatów," wspólne jesień kwiat kontener jest suszone Gurda, lub wazon ceramiczny w kształcie dyni. Jeśli wolałbyś użyć zwykłego wazon, wybierz jedną w kolorze ciepłej jesieni, pomarańczowe lub czerwone.

•Gather trzy do czterech różnych typów upadku kolorowych kwiatów w układzie kwiatowy. Słoneczniki i kolorowych goździków działa jako podstawa do motywu upadku.

•Oświetlenie kwiaty w porozumieniu z zielenią. Liści paproci i wysokich traw zapewniają zazwyczaj przyjemny zielony akcent oranżów, żółci i czerwieni kwiatów. Jeśli nie możesz używać zieleni, wybierz suszone rośliny lub gałązki zamiast.

•Arrange razem, z nich wyższy w centrum i krótsze podszewka bukiet kwiatów. Umieścić kwiaty w jednolity wzór, lub eksperymentować z mieszania sortuje i kolory dla kontrastu.

•Umieścić zieleni wokół krawędzi bukiet zrekompensować jasność kwiaty. Może również chcesz umieścić kilka gałązek zieleni w centrum bukiet.

•Tie podstawy łodygi kwiatów układ razem ściśle z ciąg. Mocno nacisnąć koniec związany w bloku kwiatowy pianki do przechowywania układ pionowo.

•Umieścić kwiatowy pianki blok do jesieni tematyce pojemnika i starannie przestawiać kwiaty jako niezbędne.

Porady & ostrzeżenia

  • Zgodnie z Jonathan Fong, autor "Kwiaty że Wow," sprzedaży wiązanej wstążka wokół kontenera kwiatów układ daje kawałek polerowane wygląd.