Jak wymienić sprężynę cewki w Chrysler Sebring

Podobnie jak wiele innych samochodów osobowych zawieszenia Chrysler Sebring opiera się głównie na MacPhersona lub amortyzatory Sprężyna śrubowa w otoczeniu. Te kroki instruowany jak remont McPhersona i zastąpić Sprężyna śrubowa.

Instrukcje

• Dołącz Strzemię uchwyt (amortyzator widelec--wygląda jak zdeformowane wahacz) do ciała McPhersona z twój Chrysler Sebring, następnie zabezpieczyć strut (przez Strzemię uchwyt) w imadle ławce. Dalej uchwycić pełne górnej i dolnej zwojów sprężyny w narzędzie sprężarki cewki wiosna. To ważne, że używasz wiosna kompresor narzędzie 7521 lub równoważny, który ma specjalne buty do mocowania górnego i dolnego.

• Użyj narzędzia kompresor wiosna cewki do ściśnięcia sprężyny do łagodzenia napięć od miejsca montażu i zamocowania McPhersona, powoli. Upewnić się, że Sprężarka zajmuje się właściwie przez cały ten proces i upewnij się, że wystarczająco ubitym wiosną usunąć wszystkie napięcia z płyt montażowych.

• Usunąć tłoczysko nakrętka i podkładka od Zgromadzenie McPhersona. Powoli i równomiernie uwolnienia napięcia na kompresor wiosna, pozwalając na wiosnę zmaksymalizować przed jego usunięciem.

• Miejsce nowej wiosny w Zgromadzeniu McPhersona. Wyrównać i zabezpieczyć go w kompresor wiosna, a następnie powoli kompresji to aż można zastąpić płyty montażowe.

• Pozycji montażowej i dokręć nakrętkę podkładka i tłoczyska do 18 funtów stóp momentu obrotowego na Sebring coupe lub stóp 40 funtów momentu obrotowego na Sebring convertible. Nie zapomnij zainstalować pokrywę kurzu, jeśli możesz usunąć go.

• Zwolnienie z pracy sprężarki wiosna. Oglądać wiosną, gdyż zwalnia aby upewnić się, że poprawnie osadzona w Zgromadzeniu McPhersona. Skoro wiosna zupełnego, usunąć go z kompresora wiosna i zainstalować go w swoim Chrysler Sebring.

Porady & ostrzeżenia

  • Nigdy nie stosować zacisku lub vice bezpośrednio do ciała McPhersona. Zamiast utrzymywać Strzemię uchwyt (amortyzator widelec) dołączone do kolumny i stosować opaski lub imadle Strzemię uchwyt.