Jak rozwiązywać problemy i Briggs Stratton gubernatora

Briggs & Stratton jest producentem szeregu małych silników stosowanych w trawnik i ogród wyposażenie takie jak Kosiarki do trawy, myjki ciśnieniowe, chłopi roto, łuparki i więcej. Silniki te są zazwyczaj jednocylindrowy, głównie czterosuwowych modeli i pochodzą z pionowej lub poziomej wału korbowego. Te silniki Briggs & Stratton zatrudniają gubernatora aby pomóc utrzymać silnik płynnie pod różnego rodzaju obciążeń. Jeśli silnik pracuje mniej więcej w ciężkich obciążeń, można rozwiązywać problemy z Briggs & Stratton regulator obrotów do silnika działać płynniej.

Instrukcje

• Wyciągnąć na czarny gumowy na krańcu świecy zapłonowej odłączyć przewód świecy od świecy zapłonowej.

• Odszukaj gubernator ramię po stronie silnika. Sprawdź powiązania i wiosna między ramienia gubernator i przepustnicy na gaźniku. Jeśli powiązanie i/lub wiosną są uszkodzone, zastąpić oryginalne części Briggs & Stratton.

•Obracanie gubernator ramię na lewo i prawo. Ramię powinno stosunkowo swobodnie poruszać i powinny z kolei otwieranie i zamykanie przepustnicy na gaźniku.

•Poluzować nakrętki u nasady ramienia gubernator jednego do dwóch obrotów obracając nakrętkę lewo z klucz maszynowy płaski.

• Naciśnij dźwignię sterowania przepustnicy aż do przodu, otwarcia przepustnicy na gaźnik do położenia szeroko otwarte. Podczas przesuwania dźwigni sterowania przepustnicy, Obejrzyj ramię gubernator, aby sprawdzić, w jakim kierunku to porusza się po otwarciu przepustnicy.

• Naciśnij gubernator ramię w tym samym kierunku ręcznie w miarę wygodnie będzie przenieść. Trzymać rękę w miejscu jedną ręką i dokręcić nakrętki u nasady ramienia gubernator z klucza w drugiej ręce.

•Release sterowania przepustnicy. Obracanie ramienia gubernator po lewej i prawej po raz kolejny, aby upewnić się, że ramię nadal przejść przepustnicy gaźnika, tak jak w kroku 3.

•Włożyć świecy zapłonowej Drut do świecy zapłonowej i uruchomić silnik. Pozostawić silnik na rozgrzanie się w kilka minut, przed włożeniem silnika pod różne poziomy pracy. Silnik powinien płynnie w niemal każdych warunkach jeśli zarządca jest prawid¯owo.

Porady & ostrzeżenia

  • Aby zapobiec przypadkowo odpalenie silnika, zawsze odłączyć przewód świecy zapłonowej świeca zapłonowa przed rozpoczęciem pracy na silniku.