Jakie problemy masz z wyboru kolorów na ścianach tynk?

Jakie problemy masz z wyboru kolorów na ścianach tynk?

Gipsowe ściany są najpopularniejszych funkcji projektowania w domu i wymagają niektóre myśli, kiedy one przebudowy pokoju. Tekstury ma więcej farby niż gładkie ściany i coraz kolor prawo może być trudne. Zawsze próbować twój wybór koloru na dużym obszarze i obserwować go w innym świetle na kilka dni lub tak, aby zobaczyć, jak cienie spadek i zmiany koloru. Spróbuj kolor wyprawa tynkarska, aby zachować wygląd szorstkość ścian. Należy rozważyć użycie specjalny podkład by farba od moczenia i suszenia nierówno.

Klasyczny, współczesny

Gdy przed wojną, klasyczny apartament sześć wyrzeźbiła gipsowe ściany, a nowy właściciel jest nowoczesnym minimalistycznym, nawet białą farbą będzie wyglądać vintage. Przejdź śmiały z szary średni lub głębiej, cyny lub słoń ukryć. Kolor maskuje wszelkie niedoskonałości, ale pozwala ręcznie piękno tynk do pokazania. Szary jest wspaniałe tło dla współczesnych mebli i sztuki. Malowanie tynku jest szybsze i o wiele mniej pracochłonne niż odnawiania ścian. Tynk pobiera facelift tani i dramatyczne i fajny styl wnętrz jest bezproblemowo zintegrować z dnia miejsce z nowych, ponadczasowy elewacji.

Łatanie tynk

Odcienie złota i masło są ciepłe i zabiegów bogaty ściany tynk wykończenie. Spróbuj blady, maślany żółty w sypialni z wanilii lub Zefir białe wykończenia i shabby chic pościel. Kolor jest wystarczająco miękka być spokojny i wypełnić pokój światłem, ale zapewnia kilka obejmuje znaki i zarysowaniami. Integralna koloru tynku jest połączenie ściany tynki i farby kolor w jednym. To zapisuje dodatkowe kroki i wygląda lśniące i nasycony kolor, ale mogą być trudne do patcha bez pozostawiania śladów. Aby umożliwić ewentualne zabrudzenia i uszkodzenia, należy użyć gipsu integralną kolor, który może być ponownie pracował z dodatkiem niewielkiej ilości wody, a nie zastosowanie ochronnych wykończenie ścian. Patch lub "odświeżenia" przez nawilżania powierzchni uszkodzonej ściany i wygładzanie w trochę świeży tynk kolor z istniejących tynku, na naprawy, które są prawie niewidoczne.

Malowania gąbką

Tynk można rozkoszować się farba, zwiększenie kwoty ubezpieczenia, jaką płacą za to i liczba płaszcze, trzeba zastosować. Zminimalizowanie kosztów i pracy trzymając nowy odcień farby zbliżone do stary kolor. Białe ściany, które są obskurny wygląd ostry i czysty farbą mewa lub kości. Wyblakłe, blado niebieskie ściany morph do turkus bez smug lub patrząc niejednolity. Element wzornictwie tynku można temperowanego z silnym farby, ale trudne barwy jak Czerwoni mogą wymagać zbyt wiele Płaszcze dla zasięgu nawet do praktycznych. Użyć podkład stabilizujący jako pierwszy herb do wyeliminowania wszelkich chalkiness na stare mury i uczynić je mniej porowata.

Trudne do meczu

Fantastyczny, klejnot gipsowe ściany są żywe i jeden w swoim rodzaju. Kolory takie jak głęboko łososia, Poitou turkus lub lśniące ametyst są kawałki rozmowy bez względu na to, co jeszcze jest w pokoju. Ale kiedy remonty lub robotnicy podstaw lub ding te przepiękne wykończenia, mogą być niemożliwe do meczu. Tworzenie strategii z góry za jakiekolwiek przypadkowe uszkodzenia. Malować lub wzornik dekoracja mała, ręcznie robione przez szkody. Farba hobby lub farby akrylowe staje się mały rozrzut kwiaty to uroczy w parapecie--i chip lub rozmazywanie. Częściowe wzornik marokański wzór, który zanika, jak gdyby to jest zetrzeć obejmie zadrapanie od przeprowadzki meble lub zagłówkiem. Więcej nie mniej, ozdoba jest jak zachować show-off tynk odcienie patrząc świeże.