Jak malować meble żelaza

Jak malować meble żelaza

Aby prawidłowo malować meble żelaza, należy użyć farby w sprayu. Dostania się do wszystkich zakamarków i zakamarków na Mebel z pędzel może być prawdziwy ból, ale farby w sprayu wykonuje pracę szybko, skutecznie i tanio. Zapytać, że budowniczy zaleca aerozol dla tych niewykorzystanych spray Paint; te można znaleźć na ulepszenie sprzętu i domu przechowuje w szerokiej gamie kolorów. Malowanie meble żelaza trwa kilka godzin od początku do końca, w zależności od czasu schnięcia farby.

Instrukcje

•Myj meble szmatą zanurzone w wiadrze z wodą z dodatkiem mydła aby usunąć kurz i brud. Jeśli malujesz na brudne meble, będziesz go wewnątrz pułapki. Spłukać meble z wodą, aby usunąć wszystkie mydła. Niech się dokładnie wysuszyć na słońcu.

•Spread tarp się w swoim garażu lub na podjeździe--gdzieś można pracować z dostatecznej ilości świeżego powietrza. Miejsce meble oczyszczone żelaza na tarp.

•Coat meble z podkładu farby w sprayu, jeśli to jest nigdy nie malowane przed. Zachować może 10 do 14 cali z powierzchni. Ruch dłoni iz powrotem do herbu obiektu, nigdy nie zatrzymanie dłoni. Czekać, zalecana ilość czasu na podkład do suchej. Odwrócić meble płaszcz na dole z podkładu. Pozostawić do wyschnięcia ponownie.

•Nałóż swój pierwszy herb spray farby w taki sam sposób, jak można zastosować podkład. Jeśli farba jest uruchamiany, starasz zbyt wiele. Zastosowanie jedną warstwę odczekać do wyschnięcia.

•Dodaj drugą warstwę farby w ten sam sposób zrobiłeś pierwszy. Kiedy że wysycha, zbadać mebli w jasnym świetle. Dodać jedną warstwę więcej, jeśli uważasz, że kolor nie jest wystarczająco ciemny.

Porady & ostrzeżenia

  • Zapytać, że budowniczy radzi malowanie żelaza meble, gdy temperatura wynosi od 50 do 90 F i wilgotności poniżej 85 procent. Cieplejsze lub chłodniejsze Pogoda (lub nadmiar wilgotności) negatywnie wpłynie na Twoje wyniki.