Jak stosować kawałki mozaiki do klejenia siatki

Jak stosować kawałki mozaiki do klejenia siatki

Z kuchni powrót zachlapaniem fontanna skomplikowanych wzorów mozaiki dodać trochę charakter i zainteresowania do projektów domu poprawy. Jeśli chcesz umieścić duży mozaikę lub chcesz umieścić jeden się gdzie może być trudno dostać się do, kleju kawałki mozaiki na kawałku płytki siatki z włókna szklanego. Siatka jest elastyczny i pozwoli Ci zobaczyć choć jeśli masz specjalny wzór chcesz spróbować i wykonaj. Stosowanie kawałków mozaikę do siatki tylko zajmuje trochę instalacji i cierpliwości.

Instrukcje

•Pokrywa powierzchni roboczej drop szmatką lub stary stół szmatką.

•Kawalki na swój kawałek siatki do dokładnego pomiaru, który chcesz. Jeśli zamierzasz zrobić duże mozaika, pokrojone oczka na mniejsze kwadraty zamiast próbować stworzyć duży mozaika, która może być zbyt ciężki, po można umieścić wszystkie kawałki mozaiki na to.

Dotyczące nagryw kawałek pergaminu, który jest większy niż siatka do powierzchni roboczej.

•Umieść cienką warstwę kleju, jak Weldbond, na sekcji siatki, gdzie umieszczasz fragment mozaiki, a nie wprowadzenie kleju na odwrocie mozaika kawałki siebie. Niech nadmiar kleju Podejdźcie przez siatkę i na pergamin.

Szukanie umieszczenie elementów kleju i mozaika na oczka, dopóki nie został objęty. Jeśli masz zamiar spoinowania nad mozaiki po zakończeniu, zostawić przestrzenie między kawałki mozaiki, gdzie spoinę można pokazać poprzez.

• Niech mozaika suszyć około 24 do 48 godzin przed zastosowaniem do jego ostatecznej powierzchni.