Jak przykleić wspólnego jaskółczy ogon

Jak przykleić wspólnego jaskółczy ogon. Dobrze wykonane, koordynacja wspólnych jest świadectwem umiejętności producent mebli, ze względu na jej piękno i jej wytrzymałości. Jednak aby uzyskać maksymalną posiadający moc od wspólnego jaskółczy ogon, trzeba przykleić go. Wez że dodatkowy krok i utworzyć wspólne jaskółczy ogon, który przetrwa próbę czasu.

Instrukcje

•SprawdŸ mocowania bloków. Podczas mocowania wspólnego jaskółczy ogon, należy koniecznie położyć nacisk na twarzach ogony. Inaczej bez względu na to, jak mocno zacisnąć, tylko może wywieraniu presji na końcach szpilki. W celu zapewnienia, że jesteś upinanie we właściwy sposób, wziąć blok drewna złom trochę dłużej, niż wspólne jest szeroki i nieco szerzej niż szerokość stawu i wyciąć nacięcia w nim, które odnoszą się do położenia styków. Trzymaj blok nad wspólnym; to powinno opierać się tylko na twarzach ogony. Że wystarczy bloki dla każdego stawu.

•Dry pasuje stawu jaskółczy ogon razem do testowania dopasowanie. To jest czas, aby zatrzymać wszelkie pęknięcia drewna spowodowany zbyt ciasno pomiędzy ogony i szpilki stawu jaskółczy ogon. W razie potrzeby rozbierać stawu i dostrajanie dopasowanie za pomocą dłuta. Skoro masz wszystko dokładnie ten droga ty potrzeba ono, zmontować jaskółczy ogon wspólnego lub stawów i sprawdź ostatni raz, za pomocą klamry i mocowania bloków. Użyć tyle zaciski na wspólne bliska wszystkie szczeliny i luki. Jeśli robisz meble w kształt pola lub prostokąt, wymiary po przekątnej całej do sprawdzenia, czy wirtualny plik dziennika jest kwadratowy kawałek.

•Squeeze mała kałuża kleju na płaskiej powierzchni i dostać szczotka mała kleju. Dla stawów małych jaskółczy ogon, jak te w szufladzie demontować stawu do Nakładarki kleju. Wystarczy upewnić się, że kawałki są oznaczone dla szybkiego i łatwego ponownego asemblowania. Dla większych, tuszy mikrowczepy stawów, opuścić kawałki razem, ale rozerwać stawów wpisują w połowie drogi.

• Nakładać kleju. Za pomocą pędzla kleju, zastosowanie liberalne warstwę kleju do wewnątrz kończy się wewnątrz ściany ogony, boki, ogony, szpilki i boki na szpilki, które będzie kojarzyć się z ogonami. Dla większych, częściowo zmontowane jaskółczy ogon stawów nałożyć klej na tyle wspólnego jak może. Zachować kilka wilgotne szmaty pod ręką, aby wytrzeć nadmiar kleju.

•Reassemble stawu jaskółczy ogon lub stawów i zastosować mocowania bloków i zaciski. Częściowo zmontowane stawów po prostu użyć młotka do jazdy do domu stawy, a następnie zacisnąć. Klej będzie głównie prawdopodobnie wycisnąć który jest brudny, ale lepiej nie squeeze-out. Nie przymusowej wskazuje, że nie używasz wystarczy klej. Dobrą zasadą jest użycie wystarczy klej się cienka linia kleju wyciskając z każdej powierzchni stawu po stawu jest zmontowane i zaciśnięte. Jeśli klejenia pole lub prostokąt, środek po przekątnej na kawałek do sprawdzenia na placu, tak jak zrobił podczas sucho. Skoryguj jeśli konieczne.

•Sterowanie się nadmiar kleju. Jeśli jest tylko trochę poczekać około pięć lub dziesięć minut, aż klej ustawia na powierzchni, następnie użyj dłuta do ostrożnie Unieś kleju z drewna. Ograniczy to ile kleju wsiąka w drewno, które pomogą Wykańczanie powierzchni mebli. Jednakże jeśli klej jest puddled na powierzchni, będziesz musiał się go. Wytrzeć wilgotną szmatą. Gdy klej wyschnie i opasek puścić będziesz być w stanie usunąć większość nasączone klej drewna ręcznie strugania stawu jaskółczy ogon.

Porady & ostrzeżenia

  • Dostać znajomego, aby pomóc Ci klej się większe kawałki.