Jak usunąć klej do płytek ceramicznych z drewnianą podłogę?

Jak usunąć klej do płytek ceramicznych z drewnianą podłogę?

Zgrywanie starych lub nieaktualne linoleum płytki mogą być bardzo chore, ale znalezienie piękne podłogi z drewna pod spodem wszystkich bałagan może być mile widziane niespodzianka. Niestety płytki linoleum często pozostawia resztki kleju, który może być trudne do usunięcia tylko wodą z mydłem. Niektóre benzyna lakowa, zakupione w sklepie sprzętu, w połączeniu z dużo ambicji, może mieć usunięty w krótkim czasie--zostawiając za sobą morze błyszczące drewna klej do płytek ceramicznych.

Instrukcje

•Łatwy system windows i poślizgu na grube gumowe rękawiczki. Jest to jeden z najważniejszych kroków, aby słuchać przed przystąpieniem do czyszczenia kleju z podłogi drewniane. Klej do usuwania może spowodować przytłaczające opary, więc otwarcie okna będzie cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Grube gumowe rękawiczki będą chronić swoje ręce.

•Nałóż hojne kwoty benzyna lakowa miękką szmatką i pocierać tkaniny na klej do płytek ceramicznych. Być może trzeba użyć trochę Kolanko smaru, ale ostatecznie benzyna lakowa rozpocznie się rozbić więź między klej do płytek ceramicznych i twardego.

•Scrape klej do płytek ceramicznych z tworzywa sztucznego szpachlą czy pocieranie miękką szmatką nie wystarcza. Benzyna lakowa dotyczyć klej do płytek ceramicznych z miękką szmatką i postępuj zgodnie z delikatnie skrobanie z tworzywa sztucznego szpachlą. Zetrzyj klej do płytek ceramicznych, jak go usunąć miękką szmatką.

•Myj podłogi z drewna po usunięciu klej do płytek ceramicznych. Napełnić wiadro z ciepłą wodą i tryskać płyn do naczyń. Rozłożone roztworze mydła podłogi z mopem.

• Przepłukać podłogi z czystej wody i mydła mopa. Suchej podłogi z grubym ręcznikiem.

Porady & ostrzeżenia

  • Uszczelnienie twardego po usunięciu klej do płytek ceramicznych przyczyni się do jej ochrony. Zastosowania uszczelniaczem uretanowe na powierzchnię drewna zgodnie z instrukcją. Większość uszczelniacze uretanowe wymagają nawet stosowanie do podłogi za pomocą miękkiej szmatki lub pędzel.
  • Nie należy używać metalową szpachlą usunąć klej do płytek ceramicznych. Metalową szpachlą może powodować zadrapań i ran na powierzchni drewna.
  • Nie oversaturate podłogi podczas procesu niewykorzystanych środków. Wilgotną mopa jest wszystko, co jest niezbędne. Zbyt dużo wody może spowodować podłogi do osnowy.