Rodzaje papieru konwersji

Rodzaje papieru konwersji

Proces, dzięki któremu papieru jest konwertowana z jednego formularza do innego zrobić kolejny papier produkt nazywa się papieru konwersji. Przykłady papieru konwersji produkcji kopert, torby papierowe i inne formy papierowe pojemniki. W procesie konwersji odnieść sukces przechodzi operacje, takie jak leczenie, wiązanie, laminowanie i rowków.

Cięcia wzdłużnego bębnowa

Cięcia wzdłużnego kołowrotek jest to proces cięcia dużych rolkach papieru w małych rolkach. Papier jest zwykle produkowane są w dużych rolkach i powinna być zmniejszona do mniejszych rolkach, które mogą być łatwo wykorzystane dla zadań drukowania i inne. Papier można również podejmowane przez dodatkowy krok dalej folii. Rozdzielająca proces odbywa się przez maszynę o nazwie nawijarki.

Perforacja dokumentów:

Perforacja oznacza wprowadzanie małych otworów na kawałki papieru aby ułatwić cięcia. Proces polega na przebicia papiery z Perforator. Perforacja pozwalają na łatwe rozdzielenie papieru na różne kawałki po linii perforacje. W przypadku, gdy jest to pakiet, który musi być otwarty, zadanie konsumentów otwarcia pojemnika jest zwykle łatwiejsze od perforacja utworzyć linię słabości, umożliwiając łatwiejsze otwarcie. Perforowane papiery są najczęściej używana podczas drukowania biletów, które są wymagane, aby trzymać się razem aż mogą być rozprowadzane później. Są one również wykorzystywane do produkcji pieczątek.

Opakowanie

Dokumenty są najczęściej używanych materiałów do pakowania. Istnieją różne rodzaje opakowań, w tym recyklingu papieru, papieru zarząd i opakowania Kraft, który jest używany do worków i toreb. Istnieje również papieru specjalnego, używane do produkcji etykiet, uformowanego pulpy pojemnikach i opakowaniach żywności. Wszystkie te rodzaje papieru są zwykle konwertowane służyć jako materiał opakowaniowy.

Metody konwersji

Różne rodzaje papieru konwersji zależy od wykorzystania i potrzebujesz który użytkownik ma na myśli. W rezultacie ludzie używają różnych konwersji do spełnienia ich potrzeb. Na przykład niektórzy użytkownicy korzystają cięciem jeśli chcą zrobić długich rolkach papieru, podczas gdy inne będą używać perforacji aby bilety.