Jak naprawić zardzewiałe nadwozia

Jak naprawić zardzewiałe nadwozia

Można naprawić zardzewiałe nadwozia na samochodzie przez wynajęcie usługi auto technik naprawy lub zrobić naprawy pracować samodzielnie. Podczas naprawy nadwozia siebie, oczyścić powierzchnię samochodu przed inne zadania, takie jak łatanie dziur rdzy i malowanie nadwozia. Czyszczenie powierzchni samochodu podczas naprawy panelu ciała pociąga za sobą usunięcie wszystkich rdzy na panelu ciała.

Instrukcje

• Usuwanie rdzy żetonów, skale i farby płatków na zardzewiałe nadwozia. Użyj noża odcinającego, Kit lub płaskiego śrubokręta do skrobania luźnej rdzy na panelu ciała.

• Wycięte obszary panelu, które mają zardzewiałe poprzez po obu stronach do usuwania metalu, który ma zgnił precz. Umożliwia usuwanie około 1/8 do ¼ Cala metalu przez zardzewiałe części nożyce, Wiertarka lub grubej pliku.

• Czysty narażonych obszarach metalu. Użyj szczotki lub papieru ściernego 60 i 80 grit zeskrobać solidne metalowe do rdzy bezpłatny błyszczący wygląd metalu.

• Piasek powierzchnia okolic tej rdzy Darmowe przez Wtapianie. Oznacza to, że piasek bezpośrednim sąsiedztwie w dół do podkładu, potem fanning, piasek tylko do farby i następnie dalej się tylko lekko muskać żelkotu. Papierem ściernym 150-220-żwiru i wygładzić do okolicznych panelu nie ma wpływu. Szlifowanie gwarantuje, że można osiągnąć stałe gołego metalu i nie metalowych na rdzę.

• Czyszczenie panelu ciała przy użyciu mydła lub detergentów i wody do mycia samochodu do usuwania farby żetonów i brud. Umożliwić nadwozia do całkowitego wyschnięcia.

• Przeczytaj wytwarzania instrukcje na pakiet zestawu wypełniacz ciała będzie używać wobec łatka rdza otwory na panelu ciała. Wspólny zestaw wypełniacz ciała jest zestaw poprawek z włókna szklanego.

• Otwory patch rdza począwszy od wewnątrz panelu zgodnie z instrukcjami na zestawie łatka z włókna szklanego. Normalnie tu jest trochę przygotowania powierzchni udział oprócz czyszczenia powierzchni przy pomocy odpowiedniego rozpuszczalnika jak alkohol.

• Dać czas na wypełniacz ciała do leczenia, zgodnie z instrukcją producenta.

• Zastosowanie farby over rdza podkładem i naprawy panelu rdza kompletny początkowa ciała.

Porady & ostrzeżenia

  • Usuwania rdzy z pestki obszarów na panelu ciała, że nie może być osiągnięty przez papier ścierny przy użyciu Odrdzewiacz mieszanek. Wspólnej rdzy, które są do usuwania jells lub proszek związki, które są mieszane z wodą i służy do usuwania rdzy na panelu ciała całkowicie.