Jak wobec czysty propan palnik

Jak wobec czysty propan palnik

Palniki propanowe często stają się oblepiony z tłuszczu i innych substancji niepożądanych. Sprzątanie i utrzymanie palnikiem propan jest koniecznością - w przeciwnym razie nie będzie można kontrolować płomień gotowanie. Brudne propanowe również zmniejszenie zużycia paliwa, więc powinny być czyszczone co najmniej raz lub dwa razy w roku. Czyszczenie palnika propan może być brudny zadanie, ale przy niewielkim wysiłku można zrobić w krótkim czasie.

Instrukcje

•Wyjąć grill kraty lub płytki, które obejmują palnik piec, a następnie odłącz palnika i wyjąć rury z linii gazu. To ważne, aby usunąć propan źródła paliwa do zapewnienia, że nie będzie żadnych przypadkowych oświetlenie podczas procesu czyszczenia.

• Napełnij parafiną galonów wiadro z ciepłą wodą. Dodać 2 łyżki płyn mydelniczka i 1/2 litry gorącej wody do drugiego segmentu.

•Saturate czystą ściereczką gorącą wodą z mydłem. Szorować każdego palnika z mydłem szmatki, aż pozostałości schodzi. Czyszczenie rur złącze.

• Przepłukać brudne tkaniny w wiadrze z ciepłą wodą i wytrzeć mydło i nadmiar wody od każdego palnika. Jeśli wszelkie pozostałości pozostaje, szorować go z podkładka do czyszczenia na mokro i zetrzeć go. Przetrzeć każdy palnik i łączników rur z czystą, suchą szmatką.

•Scrub wszelkie rdzawe plamy z papierem ściernym i drutu szczotki. Poddawać się, aż zostaną usunięte wszystkie ślady rdzy. Przetrzeć palniki z suchej tkaniny, aby zapobiec tworzeniu się rdzy.