Jak podzielić idealna przeszczep mamusie

Jak podzielić idealna przeszczep mamusie

Późnym latem i jesienią kwitnienia ogrodowe mamusie (chryzantema spp.) przekształcić się w duże kępy korzeni i łodygi po dwóch lub trzech lat w ogrodzie. Mamusie rosną w US Department of Agriculture roślin twardość strefy 5 do 9 i może stać się odwieczne odcinkowych w kwiatowe i granic. Jednak zarośnięte rośliny stają się zatłoczone, co skutkuje obniżoną kwitnienia i spadek zdrowia. Podzielenie korzenie na wiosnę tak jak wzrost odezwie wyniki w bardziej atrakcyjnych roślin i dostarcza nowych przeszczepów wypełnić twój ogród łóżka.

Instrukcje

•Dig po obwodzie korzeniowej, około 8 cali od centrum kępy. Ślizgać się pacą pod system korzeniowy i podnieś całe kępy z ziemi, zerwanie jak kilka korzeni, jak to możliwe.

• Myj gleby z korzeni. Spłukać lekko wody, jeśli to konieczne, aby było widać wyraźnie korzenie. Delikatnie dokuczać korzeniowej apart palcami aby poluzować i zwolnić gleby.

•Kawalki korzeni na dwa lub trzy sekcje ostrym nożem. Cut każdej sekcji więc zawiera trzy lub więcej łodyg i kilka dużych korzeni. Przycinanie się i pozbycie się wszelkich martwe korzenie lub łodygi.

•Plant khrizantem natychmiast po ich podziału. Korzenie roślin na tej samej głębokości, jakie były w wcześniej, z korony roślin, gdzie pędy pojawiają się od korzeni tuż pod powierzchnią gleby. Powierzchnia podzielona mamusie 18 do 24 cali od siebie we wszystkich kierunkach.

•Wskaźnik mamusie po przesadzenie do góry 6 cali gleba jest wilgotna. Rozłożone 2 cale Chochoł powierzchni gleby do ochrony korzeni i zachować wilgotność gleby.