MP3 Informacji o odtwarzaczu

MP3 Informacji o odtwarzaczu

Odtwarzacze MP3 były game-changer, kiedy przyszedł aby móc słuchać muzyki u ten iść. Te przenośne urządzenia audio były łatwe w użyciu i stosunkowo tanie w porównaniu do poprzedniego urządzenia przy użyciu kaseta lub CD. Dzisiaj odtwarzacze MP3 są rozpoznawane jako standardowy sposób do słuchania muzyki podczas podróży, ćwiczenia, bieganie lub nawet pływanie. One są wykorzystywane przez ludzi na całym świecie niezależnie od wieku czy płci i znajdują się w dużych domach towarowych jak również rogu drogerii lub online.

Historia

Pierwszy odtwarzacz MP3 (znany również jako Cyfrowy Rewizja gracz) był masowo produkowane w 1997 r. przez SaeHan systemy informatyczne, Korei Południowej firma. To było licencjonowane innym i PMP300 Rio od Diamond Multimedia ukazał się we wrześniu 1998 roku i był to sukces w okresie świątecznym. Dodatkowe firmy zaczęły produkować własne odtwarzacze MP3 na rynek konsumencki.

Zalety odtwarzacz MP3

MP3 gracz używa błysk pamięć, która jest pamięci półprzewodnikowej, który ma nie części ruchomych. Zapewnia to dla wibracji i drgań wolna słuchając przeżycie. Jest to inaczej magnetofon lub odtwarzacz CD działa; zarówno za pomocą silników przenieść element fizyczny (magnetofon, CD), który jest używany do słuchania. Te przenośne odtwarzacze są wstrząsy i tak były mniej skuteczny jako przenośne odtwarzacze w porównaniu do odtwarzacza MP3.

Sukces iPod

Podczas gdy Apple iPod nie był pierwszy odtwarzacz MP3 do rynku (wprowadzone w 2001 r.), jego sukces przyszedł projekt mądry i sprytny marketing. Apple przyniósł iPod do publicznej wiadomości, nie jako urządzenie elektroniki, ale jako styl życia produktu do lepszego życia. Nie było żadnych "Degenerat" barierę między iPod i przeciętnego konsumenta do wstrzymywania lub go odstraszyć.

Znaczenie iPod

IPod nie wymagają użytkownika, aby dowiedzieć się, jak zdobyć muzykę do przenośnego odtwarzacza. Apple stworzył synergii między iPod i iTunes oprogramowanie, uruchomionych na komputerze Mac. Ta kombinacja pracowali razem w prosty sposób, że proces wprowadzania muzykę na iPod, łatwe i szybkie. To kontynuować korzystanie z iPoda jako praktyczny sposób do wykonywania muzyki w podróży i to nie jako po prostu jedna z odtwarzaczy MP3, ale na swój własny.

Efekty

Jak odtwarzacze MP3 przejęli dla innych urządzeń przenośnych, tak też jest w oczekiwaniu na jakość dźwięku spadła. Format MP3 jest skompresowany format, który usuwa te obszary "dźwięk", która przeciętnego słuchacza może nie słyszeć, a więc w ten sposób ogólną wymowę składa się znacznie mniejsze. Dzięki temu więcej audio na przenośny odtwarzacz. Jako dodatek do tego słuchawki ustąpiły niedrogie słuchawki, które nie przekazać audio z dużo jasności lub jakości. Ogólnej audio jest teraz więcej wygody do słuchania niż to wysokiej jakości na przesłuchanie go w najlepsze możliwe mody.

Ekspertów wgląd

Odtwarzacze MP3 stały się więcej niż tylko muzyka maszyn także wykonując wideo. Ale do użytku u ten iść gdy muzyka to wszystko to jest pożądane, to może być najlepiej kupić prosty odtwarzacz MP3, a nie jeden we wszystkie dzwony i gwizdki. Uprości to jego użycia, zwłaszcza w sytuacji, gdzie gracz może ulec uszkodzeniu, takich jak uruchamianie lub podczas uprawiania sportu.

Ostrzeżenie

Istnieje tendencja, aby podkręcić głośność odtwarzacz MP3 tak aby "zagłuszyć" powierzchni odgłosy. Może to być niebezpieczne, zarówno w jak to sprawia, że trudno usłyszeć, co jest dzieje się wokół osoby się na ulicy, a także zwiększanie możliwości uszkodzenia błony bębenkowej.