Porady na temat małych kuchnia kuchnia przestrzenie

Porady na temat małych kuchnia kuchnia przestrzenie

Dekoracja mała kuchnia może być wyzwaniem, zwłaszcza, gdy kuchnia jest Korekta szpaltowa stylu. Kuchnia kuchnie są małe, z zaledwie dwóch stron dostępnych dla liczników i szafy. Tego typu projekt kuchni często znajduje się w mieście lub wynajem apartamenty. Aby stworzyć wizualnie estetyczne, jak również wydajne kuchnia, każdy centymetr musi być brane pod uwagę, aby to działało dobrze.

Lustra

Lusterka można zrobić małej kuchni pojawiają się większe i bardziej przestronne. Zgrupowanie pięć lub sześć małych lustra pod szafy i nad powrotem splash będzie odzwierciedlać drugiej ściany w kuchni. Może to się to wygląda jak ma przekazywania do innego pokoju poza obrotomierza, powiększenie przestrzeni.

Czyste i nowoczesne

Jednym ze sposobów na małą kuchnię wydają się większe jest zachować to czytelne i współczesnej. Bałagan blaty można zrobić kuchnia wygląda jeszcze mniejsze. Znaleźć sposoby włączenia urządzenia do projektowania kuchni, dzięki czemu nie zajmują miejsca cenne licznika. Na przykład zdecydować się na wbudowanym kuchenka mikrofalowa, zamiast jeden na swój licznik. Dekoracje ścienne utrzymać proste, takie jak jeden lub dwa zdjęcia oprawione w neutralnych kolorach. Zebrać wszystkie swoje dziwne butelki przypraw i olejów, gąbki i mydła, do jednolitego tacki lub kosze.

Kolory

Za pomocą fajna farba kolor na ścianach kuchni kuchnia sprawia, że kuchnia wygląda większe i bardziej przestronne. Oto kilka przykładów fajne kolory mędrzec niebieski zielony i lodowych. Ciepłe kolory farb sprawi, że twój kuchnia wygląda mniejsze. Malowanie sufit jaśniejszy kolor niż ściany sprawia, że wydają się większe i bardziej przestronne. Na przykład jeśli można malować ściany jasno niebieski kolor, malować sufit biały z niewystępujący niebieski.

Regały i szafki

Aby zwolnić miejsce na licznik, dodać regały do ściany. Metalowe lub drewniane półki można powiesić na ścianie w jednej linii. Kosze, pola i słoiki na półkach trzymać kuchnia różne narzędzia i materiały. To jest dobre miejsce, aby użyć podszewka kosz lub pojemnikach w jasne kolory, takie jak czerwone lub pomarańczowe, dać pop kolor bez przytłaczający. Szafy powinny być budowane do sufitu, dać dodatkowe miejsca. Oszklonej szafy zrobić miejsce, wydaje się większy i jaśniejszy.