Jak wybrać słuchawki

Parę dobrych słuchawek nie jest po prostu niezbędne dla tych, którzy korzystają z odtwarzacza CD lub MP3. Może być bardzo cenne, gdy chcesz słuchać muzyki lub programu audio na komputerze lub stereo. Dlatego wybierając odpowiednią parę słuchawek jest tak ważne. Potrzebujesz słuchawek, które będą idealne dla każdego zastosowania, bez względu na to, gdzie jesteś, gdy korzystanie z nich.

Instrukcje

• Zacząć od określenia, ile chcesz przeznaczyć na słuchawki. Słuchawki można być tak tanie, jak $15, lub koszt około 100 dolarów, w zależności od tego, co chcesz. Gdy już zdecydujesz się maksymalnie, że jesteś gotów wydać na słuchawki, możesz zacząć zawęzić swoje opcje.

• Należy wziąć pod uwagę, kiedy będziesz używać słuchawek najbardziej. To pomoże Ci określić, jakie słuchawki rozmiar należy kupić. Słuchawki lub mniejszych słuchawki może być lepszym wyborem, jeśli używasz ich podczas spaceru lub w pociągu w drodze do pracy. Większe słuchawki nadawały się do użytku w domu.

• Określ, czy chcesz słuchawki mają "specjalne funkcje." Jakieś słuchawki mają możliwość zwiększenia bas, co słyszysz, podczas gdy inne zostały stworzone specjalnie dla blokowania zewnątrz odgłosy. Wyborze słuchawek z tych umiejętności zwiększy koszt słuchawek. Te rodzaje słuchawek, są jednak zwykle lepszej jakości niż standardowe para.

• Znajdź informacje na temat jak długo słuchawki ostatnio. Nie ma sensu w wydatki $30 na parę słuchawki jeśli zamierzamy "zdmuchnąć" po 6 miesiącach.

• Spróbuj różnych rodzajów słuchawki przed zakupem. To straszne uczucie, gdy kupisz sluchawek i dowiedzieć się, że nie możesz podjąć dobrą decyzję. Tego uniknąć przez Podgląd słuchawki siebie. Co brzmi świetnie się jednej osoby nie może być do normy.