Zapach kanalizacji w domu

Zapach kanalizacji w domu

Jeden z najgorszych zapachów, które mogą mieć pewien ognisko domowe jest zapach szamba. Nawet jeśli ty utrzymywać twój dom skrupulatnie czyste i utrzymana, co raz na jakiś czas coś może się zdarzyć do WC lub jego poszczególne części. Identyfikowanie i zamocować ten problem jest pilna. Na szczęście trwa zwykle tylko umiarkowane ilości czasu i wysiłku.

Pułapki i otwory wentylacyjne

W kanalizacji, pułapek i otwory wentylacyjne przeznaczone są do utrzymania zapachy kanalizacji, które często wypełniają te rury od inwazji domu. System ten daje, rurociągi jego normalny kształt serpentynach. Sekcji twój rury, że spadki najniższy na ziemię jest pułapka, jak to ma być wypełniony wodą przez cały czas. Woda działa jak bufor, zatrzymanie gaz kanalizacja z wejściem do domu i zmusza go, zamiast do opuszczenia przez otwór z tyłu rury. Jeśli pułapką jest uszkodzony, lub twój upust jest zablokowany, mogą wystąpić problemy z tych szkodliwych zapachów, dopóki nie zostaną usunięte.

Toaleta wyciek

Zapach może być wywodzącymi się z punktu, gdzie WC spełnia ziemi. Tam jest do laku. Zamierza utrzymać gaz płynny i kanalizacji z wejściem Twojej przestrzeni. Jeśli zapach kanalizacji gazu, sprawdź podstawy WC i szukać oznak zużycia. Jeśli znajdziesz, to jest możliwe, że doszło do uszczelnienia.

Brak wtyczki

Jeśli do pomieszczenia, z którego wywodzącymi się twój zapach kanalizacji wpustów, może brakować pluginu. Pod ruszt, który obejmuje swoim wpustów powinny być pluginu który przepuszcza wodę, ale trzyma gazów. Jeśli brakuje tego pluga, musisz znaleźć twój culprit. Zastępując wtyczkę można rozwiązać Twój problem zapach.

Pęknięty kanalizacji linii

Chociaż prawdopodobnie dać to bardzo mało uwagi, co struktura ma linię kanalizacji prowadzącej od domu do systemu kanalizacji. Jeśli możesz sprawdzić wszystkie inne źródła i znaleźć żadnych problemów, może mieć pęknięty linii kanalizacji. Bo linii kanału jest często trudno, trzeba będzie pomoc profesjonalnego do rozwiązania problemu.