Jak czyścić Fiber Cement Siding

Nowoczesne włókno cementu bocznica zawiera mieszaninę piasku, cementu i włókna celulozowego. Zalety tego typu siding są że pojawia się podobny do bocznicy drewna, ale wymaga dużo mniej niż jego poprzednik. A nie masz do czyszczenia włókna cement siding często, od czasu do czasu warto usunąć brud i brud gromadzeniu się zachować bocznica wygląda jak nowy.

Instrukcje

• Napełnij parafiną wiadro z 1 galon wody ciepłej. Dodać 1/2 szklanki sodu tri-fosforanu proszku lub łyżeczka podstawić do wody i mieszać z kija mieszać do rozpuszczenia.

Ustaw na drabinę, jeśli potrzebne do osiągnięcia wysokich obszarach. Dołączyć miękkich włóknach szczoteczki do długi uchwyt i zanurzyć włosie szczotki do mieszaniny wody i Łyżeczki.

•Scrub bocznica czysty w sekcji 20 stóp, działa od góry do dołu. Zanurzyć szczotka do czyszczenia mieszaniny stosownie do potrzeb. Skoro twój oczyszczeniu sekcji, dokładnie spłukać wodą z węża z Opryskiwacz zawieszany.

Porady & ostrzeżenia

  • Praca od góry do dołu, aby uniknąć odpływu zanieczyszczających już oczyszczone obszarów.
  • Należy unikać podkładką moc na bocznicy, chyba że jesteś doświadczonym. Wody pod wysokim ciśnieniem można strzelać za bocznica i rozluźnić uszczelniać, jeśli nie jesteś ostrożny.