Jak wymienić śruby WC

Umiarkowane wyzwanie Wymiana śrub WC nie jest związane bezpośrednio z procesu usuwania śrub. Prawdziwe wyzwanie związane z wymianą WC śruby specjalnie jest, że, w przeciwieństwie do wielu innych śrub w domu, te mogą przejść przez dziesięciolecia bez tak wzruszony. Cieczy i wilgotności związane z łazienki zazwyczaj rdze tych śrub.

Instrukcje

Usuwanie starych śruby

•Wyjąć tworzyw sztucznych czapki które często obejmuje śruby.

•Jeśli są skorodowane śruby, moczyć je w WD-40, dzięki czemu może zatopić w trzydzieści minut, jeśli nie można usunąć śruby łatwo z tylko klucz. Klucz prawdopodobnie nie będzie działać w tym przypadku, ponieważ WD-40 jest gonna nadal być śliskie. Zamiast używać narzędzie blokujące vise-grip wokół śruby.

•Po Osiągnięto postęp w Poluzowanie śruby, można usunąć vise-grip i zamień klucz, upewniając się, że miejsce szmatą klucza w celu uzyskania lepszej trakcji.

•Umieścić klucz wokół śruby i dokręcić obwodu narzędzie. Następnie skręcić w lewo ruchu. Jeśli śruby są w dobrym stanie powinien przyjść tuż przy minimalnym nakładzie. Aby utrzymać w toalecie, zrównoważony, zastępca iz powrotem między dwoma śruby a nie biorąc jedno wyjście, a następnie innych.

Staraj najlepiej, jak można usunąć śrubę za pomocą jakiegoś rodzaju smarowania się rozluźnić, ale rozumiem, że w niektórych przypadkach to będzie sprowadzają się do przyjmowania, że śruby po prostu nie będzie się poruszać.

•Sterowanie od wszystkie gruzu i suchym off żadnej tłustej substancji użyto aby poluzować śrubę i ostrze Piła do metalu i zaczynają uciąć śruby. Bardzo zardzewiałe śruby w tych instancji są rzeczywiście korzystne, ponieważ powinien być w stanie widziałem tylko partway przez śruby zanim rozpocznie się dać tyle, że ci może rzeczywiście zerwać śruby całkowicie.

Wymiana śrub

•Wymień stare śruby z dokładny rozmiar. Najlepszym sposobem, aby zapewnić, że masz odpowiedni rozmiar jest stare śruby do przechowywania sprzętu i je zmierzyć się nowe śruby.

•Włożyć śruby do otworów, powoli i ostrożnie przykręcając je na miejsce. Zastępcy między dwoma aby zachować nawet w toalecie. Nie dokręcać zbyt mocno gdyż może to spowodować wycieki w dół drogi.

•Wymień czapki nad WC śruby.

Porady & ostrzeżenia

  • Czynić nie używać klucza, który jest tak duża, wola upaść do porcelany, jeśli zbyt ciężko walczyć, aby poluzować śrubę i nagle są wysyłane latające jak to zostawiają cię z spora dziura w zupełnie bezużyteczny toiletDo śruby dokręcać zbyt mocno, jak to może być także przyczyną porcelany do zgryzienia.