Porady na usunięcie tapety na granicy

Tapeta obramowania można dodać wiele do wystroju każdego pomieszczenia w domu. Możesz umieścić obramowania w górnej części ściany pod sufitem, na środku ściany lub oba. Problem jest usunięcie go, gdy jesteś zmęczony tej granicy. Istnieje kilka trików, które sprawiają, że usunięcie tapety na granicy trochę łatwiejsze i trochę mniej stresujące.

Zwilżyć go

Tłumienia granicy tapety pomaga rozluźnić kleju, który przywiązuje go do ściany. Napełnić butelki z rozpylaczem z ciepłą wodą i kilka kropel mydelniczka. Pracy tylko jednej części ściany w czasie, a nie całość, albo wody będą suche i ponownie przykleić granicy tapety na ścianie. Spray dobre kwotę na granicy tapety, upewniając się część wody w górnej granicy, więc woda przesiąka będzie za to. Będziemy chcieli, aby umożliwić ciepłej wody pięć lub dziesięć minut do pracy i wtedy można odkleić dużej części papieru. Pomocą plastikowe szpachlą zeskrobać granicy.

Może chcesz przetestować tej metody na małe, niepozorne części ściany przed dostawanie całe ściany na mokro, tylko w przypadku wody może zrobić szkody na ścianie.

Klocki zielone

Używać łagodne zielone podkładki pomogą Ci pozbyć się tapeta granicy pozostałości. Płuczki zielony pad działa dobrze na tym jak nie są one zbyt ściernych do uszkodzenia ściany. Spray wszelkie resztki pozostałości od granicy tapety lub kleju wilgotnego z ciepłą wodą i używać zielony pad do lekko peeling to daleko.

Parowiec

Zakup, wynajem lub pożyczyć przyjaciela tapeta parowca. Ten gadżet nagrzewa się i parowy. To jest podobne do rozpylania ciepłej wody na swojej granicy tapety tylko trochę droższe, jeśli musisz kupić i trochę mniej niechlujny. Parowce nie zawsze działa dobrze dla tego rodzaju pracy, zwłaszcza, jeśli twój tapeta granica została na ścianie od wielu lat.

Tapeta granicy Remover

Na rynku specjalnie do usuwania tapety granic są chemikalia. Myć tych substancji na granicy tapety i rozbić kleju, który przywiązuje granicy do ściany. Należy użyć tych tapeta granicy zmywacze w dobrze wentylowanym miejscu i producenci zalecają nosić okulary ochronne i rękawice gumowe chronić skórę i oczy.