Jak pozbyć się z tołpygi

Jak pozbyć się z tołpygi

Amur biały, znany również jako biały amur, często są wprowadzane do stawów, jezior i strumieni do sterowania nadmiaru roślinności. Mogą jeść ich własnej masy ciała w roślinność codziennie. Tołpygi mogą być zmodyfikowane genetycznie, tak, że nie można odtworzyć. One są ogólnie uznawane za "wszystko albo nic" kontroli Metoda--w końcu pochłonie całą roślinność w organizmie wody, jeśli zaopatrzony w dostatecznym stężeniu. Jak pozbyć się niechcianych tołpygi może być trudne.

Instrukcje

Pociąg karpia

•Train karp skoncentrować się na małym obszarze. Można to zrobić poprzez okresowo i stale źródła żywności, takich jak granulki ryb. Ryby nauczą się przyjść do żywności do pewnego obszaru w określonym czasie. Można również użyć suchej karmy, kukurydza lub robaki jako przynęta.

•CATCH karp z netto. Użyj rzut dużych netto lub netto, które można wyciągnąć szybko poprzez skoncentrowane ryb. Po zebraniu ryby, pociąg pokarm karp pozostałych i bez straszenia ich na kilka dni przed próbą netto je ponownie.

•Collect ryby w pióra ryb. Jeśli mają wbudowane lub można budować ryby pióro, pociąg ryb, aby wprowadzić pióra skarmianie granulki ryb. Zamknięcie pióra po wypełniony jest karp. Ryby można następnie netto indywidualnie.

•Użyj pułapki ryb. Pułapka dużych ryb, który jest trzymany przynętą może być przydatne usunąć szereg dużych karpi. Pusty pułapka co kilka dni. Czasami warto zostawić kilka karpi w pułapkę przyciągać innych karpia w pułapkę.

•Wyjąć karpia. Jeśli idziesz do transportu żywych karpi do innego obszaru, upewnij się, że masz kontener, który jest wystarczająco duże, aby ilość ryb, którą zamierzasz transportu i napowietrza się więc ryby nie dusić.

Porady & ostrzeżenia

  • To jest prawie niemożliwe, aby usunąć wszystkie tołpygi od duży zbiornik wodny. Sprawdzić lokalne przepisy (nawet jeśli jesteś właścicielem części wód) przed wyjęciem tołpygi.