Jak zbudować własne elektryczne palarnia palacz

Palarnia palacz jest urządzeniem do powolnego gotowania żywności, który używa pośrednie ciepło w temperaturach niskich, kontrolowanych między 200 i 275 F. Można zbudować przy użyciu prostych materiałów, takich jak metalowe Śmietnik elektryczne papierosy roaster, miernik temperatury i elektryczna płyta grzejna. Nie musisz być doświadczony pracownik metalu montaż papierosy roaster, i można zbudować jeden na godzinę.

Instrukcje

• Napełnij parafiną misce z zimną wodą i miejsce 3-4 garście drewna chipy w wodzie. Niech się moczyć przez 45 minut. Można używać zrębków w parze z smaki jak miód lub mesquite lub wykorzystanie małe kawałki dąb lub hickory. Możesz kupić wióry przez worek w sklepie do domu.

•Drill cztery otwory w koszu można pokrywę około 1/4-cala lub tak średnicy. Trzy otwory na dym będzie uciec, czwarty jest miernik temperatury.

•Drill otwór w pobliżu podstawy kosza może o cal średnicy tak, aby przewód z płytki mogą przejść przez to.

•Lay elektryczna płyta grzejna na dnie kosza można. Przełącznik temperatury na "Wysoki" i wyciągnąć przewód przez otwór w pobliżu podstawy.

•Umieść namoczone Drewno osikowe lub twarde kawałki drewna w wióry drewniane pudełko i umieścić pole na płytkę grzejną. Możesz kupić wióry drewniane skrzynie w sklepie do domu.

•Umieścić ruszt okrągły lub stelażu wewnątrz kosza może. Szafy powinny być dwa cale mniejszy niż obwód całkowity kosz można tak, że leży ciasno w górnej. Umieścić żywności, którą masz zamiar gotować na ruszcie i pokrywę można pokryć z kosza.

•Zapis w elektryczny ciepłej płyty i Wstaw miernik temperatury w jeden z otworów w pokrywie. Podczas całego procesu palenia miej oko na temperaturę, tak aby nie przekroczyć 250 F. Jeśli tak, Usuń pokrywę na kilka minut, aby umożliwić trochę ciepła do ucieczki.

•Smoke żywności, aż gotowane przez. Spodziewać się czekać trzy do sześciu godzin do żywności jest gotowy. Pamiętaj, że palenie żywności to długi proces, ale jedzenie będzie można podawać z smaki, które nie mogłem dostać na zwykłego grilla.