Jak pozbyć się wiewiórki z sody oczyszczonej

Jak pozbyć się wiewiórki z sody oczyszczonej

Wiewiórki są często destrukcyjne do stoczni kiedy ich populacji pozostaje nienaruszalne. Wiewiórki rozmnażać się szybko i niektóre typy kopać szeroko w trawie patrząc na żywność i schronienie. One również wspinać do karmników dla ptaków i opróżnić je z nasion. Sody oczyszczonej pomaga zabić wiewiórki po zmieszaniu z innymi substancjami, a roztwór sody do pieczenia pomaga wyeliminować problem wiewiórki nie powodując uszkodzenia innych zwierząt lub roślin w obszarze. Zawsze upewnić, jednak, że jak pozbyć się wiewiórki jest legalne w Twojej okolicy. Również przed eliminacji ludności wiewiórka w stoczni, spróbuj bardziej humanitarne metody najpierw się powstrzymać; Roztwór ten należy używać tylko, jeśli wszystko inne zawiedzie i trzeba zapobiec ich zniszczenia nieruchomości.

Instrukcje

•Blend połowie teacup zimnej wody z 1 łyżka skrobi połysk. Zalać pół kufel wrzącej wody skrobi połysk po tym i wymieszać dokładnie, aby utworzyć ciasto, przywiązywane do pieczenia.

•Dodaj 1 uncja Strychnina wklej w proszku i wtedy zawierać 1 uncja sody oczyszczonej. Bicz mieszaninę do uzyskania konsystencji nawet.

•Dodaj 1 łyżka gliceryny, ćwierć kufel syrop kukurydziany i 1 łyżeczka sacharyna.

•Blend tej mieszaniny z 20 litrów owies tak cały owies objęte są równomiernie. To tworzy mieszankę zatrute jedzenie, która przyciąga wiewiórki specjalnie, ale również jest śmiertelne dla nich.

•Umieścić 1 łyżeczka na każdym obszarze, gdzie masz problem wiewiórki lub zestaw łyżeczka w pułapkę wiewiórka. Niewielkiej ilości jest wystarczający, aby zabić wiewiórki bez stwarzające znaczące ryzyko dla innych organizmów.

Porady & ostrzeżenia

  • Wyboru prawa lokalne i Państwa, gdzie mieszkasz, aby upewnić się, że ta metoda kontroli jest legalne. Niektóre Państwa, takich jak California, wymagają zezwolenia dla wiewiórki kontrolować i regulować metody kontroli.