Sztuczna trawa, która wygląda idealna czuje prawdziwe

Sztuczna trawa ewoluowała od dywany proste, surowe zewnątrz pokładu do pokrycia, które naśladują prawdziwych trawy. Sztuczna trawa, wykonane z włókien nylonowych lub polyethelene, jest specjalnie zaprojektowany do na zewnątrz i jest szczególnie przydatne w obszarach, które otrzymują mały rocznych opadów. Pokrycia gruntu wyposażone są w struktur złożonych i warstw zaprojektowane do absorbowania wody, gdy jest to konieczne i przyjść w szerokiej gamie wzorów.

Putting Greeny

Jeśli jesteś zapalonym golfistą, putting green w ogródku otoczony ogrodem i stawem może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Kilku dystrybutorów syntetycznej oferują szeroką gamę opcji putting green, jeden otwór zakresów do mini kursy z kilku otworów. Putting Greeny symulować rzeczywiste bentgrass używany na większości pól golfowych i mogą wytrzymać intensywnego użytkowania. Darń już jest dostępna Pomoc z grą chipping, tworząc tym samym bardziej realistyczne przeżycia.

Darń stoczni

Kilka odmian trawy sztucznej naśladować wygląd prawdziwego trawnika. Fałszywe traw są w różnych Uncja masy, które określają grubość i wytrzymałość. Możesz wybrać zoysia trawy o wysokości 1,56 calowy stos z 45 - lub 65-uncja twarz wagi, która wymaga prawie nie konserwacji lub czyszczenia. Tego typu jest dobre dla natężeniu ruchu lub golfisty pole do chippingu. Jeśli chcesz Sztuczna trawa, głównie dla show, ale z trwałością, może zdecydować się na murawy waga 1,75 cal wysoki, 60-uncja twarz. Stos wyższy daje murawy bardziej realistyczny wygląd, i listków żyłka polyethelene czują się bardziej elastyczne i miękkie na stopach.

Plac zabaw darń

Murawy na Place zabaw są specjalnie zaprojektowane do ochrony dzieci przed upadkiem. Podczas gdy wiele firm instalacji darń dodać liczbę warstw pod sztuczną trawę, darń plac zabaw może mieć gumowe lub Krzemowej warstwy dodane do maksymalnie 5-stóp ochrona przed upadkiem. Trawa jest generalnie bardziej miękkie, lżejsze i trzyma kolano zadrapań do minimum. Ośrodki opieki dziennej i rezydencje z małymi dziećmi mogą rozważyć tego typu sztucznej murawy.