Jak naprawić panel dotykowy z pilotem na Ford Taurus

Jak naprawić panel dotykowy z pilotem na Ford Taurus

Wiele nowoczesnych pojazdów mają dotknąć klocków z pilotem. Dzięki temu sterownik do uzyskania dostępu do pojazdu bez konieczności ręcznego otwierania zamka. Z biegiem czasu panel dotykowy centralny zamek z pilotem na twój Ford Taurus może przestać działać i wymaga naprawy lub wymiany. Procedura naprawy w dotyku podkładka jeśli dość proste i może być wypełniona przez tylko o nikogo.

Instrukcje

• Wizyty handlowe, gdzie można nabyć twój Ford Taurus lub najbliższego dealera do gdzie mieszkasz, że sprzedaje markę i model pojazdu. Zakup nowego akumulatora do panelu dotykowego. Podjąć przerwane pad z zewnątrz tak, aby otrzymać prawidłowe baterii.

• Wstaw ostry ostrze w do szwu pad do otwarcia urządzenia. To da ci dostęp do terminali baterii.

• Usuń starą baterię i zastąpienie go nowo zakupione. Baterię należy po prostu pop z urządzenia, kiedy jest wyciągnięta.

• Sprawdzanie przewodów wokół baterii do zapewnienia, że są one prawidłowo połączone. Jeśli niektóre z nich są luźne, naciśnij je z powrotem do ich wymaga złącza.

• Zamknij panel dotykowy i próbowaæ ono u twój Ford Taurus aby zobaczyć, czy zadziała. Jeśli urządzenie nadal nie będzie działać może trzeba kupować zupełnie nowy panel dotykowy z swojego dealera.