Jak używać ściemniacz na 3 pozycyjny przełącznik światła

Jak używać ściemniacz na 3 pozycyjny przełącznik światła

Jeśli potrzebujesz dwa włączniki światła działają jednej oprawy oświetleniowej, następnie co ty potrzebować jest 3 pozycyjny przełącznik. W danym momencie światło można włączyć lub wyłączyć za pomocą albo 3 pozycyjny przełącznik światła tak można lepiej kontrolować światło, które masz w swojej przestrzeni. Dodanie ściemniacz do 3 pozycyjny przełącznik światła dodaje jeszcze większą kontrolę, ponieważ można regulować jasność światła tak emituje dokładnie ilość światła, które chcesz w zaciszu własnego pokoju. Ściemniacz trójdrożny jest łatwy w instalacji, gdy już masz 3 pozycyjny przełącznik światła.

Instrukcje

•Dostęp wyłącznik panelu i Wyłącz zasilanie do światła przełączyć, gdzie pracujesz. Odkręcić płytkę twarz na swoje 3 pozycyjny przełącznik i wyciągnąć płytkę od ściany, więc widać przewody.

• Przeprowadź do przewodu wspólnego czarny, który jest kabelek, który łączy oba włączniki światła oprawy oświetleniowej. Jeśli nie prawidłowo podłączyć przewód wspólny, twój trójdrożny ściemniacz nie będzie działać. Tam są dwa przewody czarny w pole elektryczne: jeden jest gorącym drutem, a druga jest wspólnego przewodu. Wspólnego przewodu można zidentyfikować, bo to pętle wokół wspólnych terminal, który jest śrubę, która jest inny kolor od reszty śruby w przełączniku światła.

•Unscrew wszystkich orzechów drut łączący skrzynki elektryczne do oprawy oświetleniowej rozłączyć twój okablowania. Opuścić wspólne terminalu w miejscu więc kabelek nie mieszają się z czarny gorący drut w polu elektrycznym.

•Postępuj zgodnie kolorami systemu, aby połączyć przewody w skrzynki elektryczne do nowych trzech sposób ściemniacz światła przełącznika. Skręcają zielony przewody razem, białe przewody razem i czarny. Włóż każdej pary drut nakrętki i twist nakrętka przewodu zegara przewody razem i bezpieczne połączenie.

•Odłącz wspólnego przewodu od Starego światła przełączyć i przenieść go do nowego włącznika światła. Owinąć wokół dziwne kolorowe śrubę, która jest wspólne terminal, przewodu i Dokręcić śrubę do zabezpieczenia połączenia. Można zauważyć dziwne kolorowe śrubę, bo to inny kolor od innych śrub.

•Bezpieczny trójdrożny włącznik światła w miejscu z zamkniętych śruby, a następnie przymocować płytę twarzy.

•Zamień swoje wyłącznik z powrotem do przywracania zasilania do oprawy oświetleniowej.