Jak rosną grube trawy z nasion

Jak rosną grube trawy z nasion

Uprawy grubej trawy z nasion zaczyna przygotowania odpowiedniej gleby. Trawy nie może prawidłowo rozprzestrzeniają się, gdy musi walczyć z chwastami do gleby składników odżywczych i wilgoci. Urodzajne gleby przyczynia się wiele składników odżywczych, takich jak fosfor z system korzeniowy trawy, aby rozwinąć i top wzrostu. Za pomocą prawidłowego nawóz o niskiej azotu zapobiega stresom trawa system korzeniowy. Słabe korzenie trawy zapobiec rozprzestrzenianiu i zwiększyć ryzyko wystąpienia choroby grzybicze lub chwastów przyszłego wzrostu.

Instrukcje

•Spray herbicyd zawierający glifosatu na obszarze trawnika, aby zabić trawa i chwasty. Ponownie spray w 10 dni. Za pomocą glifosatu, można zapobiec, przyczyniając się glebie toksycznych pozostałości że szkodzi nasiona traw.

•Till gleby, aby rozbić grudki. Wlać połowę odpowiednią ilość nawozu rozrusznik kropla rozsiewacz. Stosowanie nawozów rozrusznik, który ma kwotę NPK jak 10-20-10 w dystrybucji wysokosci 10 lbs. za 1000 metrów kwadratowych.

• Naciśnij Rozrzutnik kropli pionowo nad ziemią. Dodać resztę nawozu do spadku Rozrzutnik i wypychanie poziomo nad stoczni do osiągnięcia ma nawet zasięgu. Praca nawozu na pierwsze 2 do 3 cali najlepsze gleby pacą.

•Wskaźnik obszarze, aby zwilżyć gleby. Rozpowszechniać zalecana dawka dla nasion trawy. Na przykład Bermudy trawy nasiennej jest rozpowszechniany w wysokosci 1 funta za 1000 metrów kwadratowych. Przy użyciu więcej niż zalecana dawka nasion trawy zachęca konkurencji pomiędzy nowe sadzonki, który przedłuża czas utworzenia i skutkuje cienka trawa.

•Wszystkie sadzonki wilgotne przez podlewanie dwa do trzech razy dziennie. Zastosowanie wody po powierzchni obszaru sadzenia ma wysuszone.

Porady & ostrzeżenia

  • Nawieźć trawę w sześć tygodni z nawozem, który zawiera wysoki procent azotu do zachęcenia top wzrostu.
  • Uniknąć, dzięki czemu sadzonki do wysuszenia. Wysuszone sadzonki wyniki w martwych niejednolity obszary gdzie można kiełkować chwasty.