Naturalne sposoby, aby utrzymać wiewiórki od dostawanie się swoim karmniki

Naturalne sposoby, aby utrzymać wiewiórki od dostawanie się swoim karmniki

Jeśli jesteś zapalonym obserwatorem ptaków, prawdopodobnie masz dokarmianie ptaków w stoczni przyciągnąć różnego rodzaju dzikich ptaków. Niestety inne zwierzęta są przyciągane do karmników dla ptaków, jak również, szopy i wiewiórki. Jeśli masz wiewiórka Odstraszanie ptaków od podajniku, można użyć niektórych naturalnych metod powstrzymania wiewiórki i zwracają podajnika ptak ptak przyjazne i bezpieczne miejsce dla swoich pierzastych przyjaciół do odwiedzenia.

Instrukcje

•Zainstalować karmniku wiewiórka dowód w stoczni. Te karmniki są dostępne w sklepach dla majsterkowiczów i zapobiec wiewiórki z dostaniem się do podajnika. Jeśli nie możesz znaleźć podajnik wiewiórka dowód, spróbuj plastikowe podajnik zamiast drewnianych podajnika. Wiewiórki można kopać ich pazury do drewna, dzięki czemu łatwiej trzymać i wspinać się. Plastikowe karmniki są trudniejsze dla wiewiórki się trzymać.

•Umieścić karmniki usunąć z drzew, zwisy i ogrodzenia. Wiewiórki użyje tych przejść do podajników. Miejsce swoje Karmnik dla ptaków na metalowej sztandze. Są trudniejsze do wznoszenia na wiewiórki niż drewno. Jeśli musisz użyć drewna Polaka, zniechęcić wiewiórki przez dołączyć kołnierz metalowe, takich jak rury pieca, wokół centrum Polaka. Wbijać gwoździ przez kołnierz i do bieguna.

•Umieścić wiewiórka przegrodę na podajniku. Są one również dostępne w sklepach dla majsterkowiczów. Są zazwyczaj w kształcie dużych lejka lub parasol. Ich nachylone boki sprawiają, że trudno dla wiewiórki do powieszenia na i one spadają na ziemię. Dodając, drugi w dolnej części podajnika uniemożliwi wiewiórki wspinaczki od dołu.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli wszystko inne zawiedzie, dać wiewiórki własnej żywności. Ponieważ jest to dużo pracy, aby żywność z lotu ptaka podajnika, wiewiórki jedzą, co przypada na ziemi po raz pierwszy. Zamiast korzystać z materiału siewnego ptaków drogie używać na podajniku, posypać grunt pod podajnika z kukurydzy pęknięty lub całości suszonych lub łuskane orzechy ziemne.
  • Nasiona krokosza, sprzedawane osobno, są atrakcyjne dla ptaków, ale nie wiewiórki. Wiewiórki ogólnie nie jeść Nasiona krokosza i pozwoli uniknąć podajniku, jeśli zawiera ona je.
  • Sklepach dla majsterkowiczów nosić repelenty wiewiórka, które można bezpiecznie mieszać w żywność ptaków. Nie jest to szkodliwe dla dzikiego życia, ale wiewiórki nie podoba. To jest wykonane z ostrą papryką i zawiera kapsaicynę, która jest rzeczy, które sprawia, że pieprz pikantne.