Co to jest prawidłowy sposób, aby zainstalować izolacji?

Co to jest prawidłowy sposób, aby zainstalować izolacji?

Izolacja sprawia, że dom jest bardziej energooszczędne i działa najlepiej, gdy zainstalowany poprawnie. Bez względu na to jaki typ instalacji, nie będą skuteczne, jeśli zostawisz luki poprzez które powietrza można przekazać. Ponadto luźne izolacji, takich jak płyty z włókna szklanego o i dmuchane, w celulozy wymagają paroizolacja zapobiegające zbicie i luk. Chociaż najbardziej izolacyjne materiały są traktowane z ognioodporne, mogą nadal palić jeśli są zainstalowane, zbyt blisko źródła ciepła. Natomiast należy unikać przerw, niemniej jednak należy zezwolić do odpowietrzania podczas izolacyjne na poddaszu.

Instrukcje

•Zainstalować w obliczu izolacji z włókna szklanego podłoże papier skierowaną do pokoju. Podkład jest wykonana z papieru kraft, który jest odporny na wilgoć i zapewnia paroizolacja ochrony izolacji od kondensacji z ogrzewanym pomieszczeniu. Miejsce izolacji w zatoce pomiędzy parą stadniny i Zszyj go do twarzy stud z zszywaczem.

•Stuff nielicowane batt z włókna szklanego lub rolka izolacji w zatoce pomiędzy stadniny, a następnie przykryj ją z 4 do 8 mil plastik i Zszyj tworzyw sztucznych do stadniny. Tworzyw sztucznych zapewni się paroizolacja.

•Umieścić podstawę do czynienia i nielicowane batts w ścianie lub suficie bay, więc kończy się stykają, ale nie kompresji przed siebie. Nie Kompresuj batt izolacji do zmieścić w małej przestrzeni. Wyciąć płyty o pasują z noża.

•Lay paroizolacja pierwszy gdy izolacyjnego przestrzeni poddasza. Lay arkusz plastiku w każdym bay albo zainstalować obliczu izolacji z poparcie skierowaną w dół. Pozostawiają na górze izolacji odkryte więc można oddychać.

•Stuff małe kawałki włókna szklanego batt izolacji do przerwy wokół pola elektryczne, między rury i przewody i w rogach bez je. Pozostawić szczelinę 3-calowy między izolacji i osprzętu, który generuje ciepło, ogrzewanie ścienne lub oprawy oświetleniowej. Rzeczy izolacji do luki między drzwi i okien i kadrowanie lub, dla bardziej skuteczną izolację, spray pianka z puszki do luki. Niech piana twardnieje, a następnie wyciąć go równo do stadniny z noża.

•Staple arkusza z tworzyw sztucznych do wykończenia ściany przed zainstalowaniem niezwiązanej celulozy lub z włókna szklanego izolacji. Tworzyw sztucznych da pary ochrony, a także posiadać izolacji w miejscu dopóki pokrycie ściany. Zainstaluj izolacji przez wylewanie go za plastikowe torby, upuszczenie go w miejsce ręcznie lub wieje to z dmuchawy izolacji.

• Zjechać Podbitki i inne otwory wentylacyjne obiegu wyczyścić podczas instalowania dowolnego rodzaju izolacji strychu. Ich pokrycie będzie promować rozwój pleśni i zgnilizny.

•Spray pianki izolacyjnej z izolacji opryskiwacza, a następnie wyciąć go równo do stadniny z Piły Piła, kiedy wyschnie. Spray izolacji może być ciężko pracować i stosowania to najlepiej jest pozostawić zawodowym. Jeśli możesz zrobić to sam, nosić odzież ochronna, ochrona oczu i respiratora.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli ściany są już objęte, najlepszym sposobem, aby odizolować je jest z dmuchane w luźne wypełnić. Ponieważ nie można zainstalować paroizolacja, jednak, to może zlepiają w czasie. Jest to również atrakcyjne miejsce gniazdowania dla gryzoni.
  • Stosować odzież ochronną i respirator podczas instalacji wszelkiego rodzaju izolacji, zwłaszcza z włókna szklanego, które jest skóry i płuc drażniące.