Jak do koszenia trawy jak profesjonalista

Jak do koszenia trawy jak profesjonalista

Koszenie trawy dla niektórych wydaje się to łatwe zadanie, ale istnieje kilka wskazówek, które należy rozważyć, gdy chcą kosić trawy jak profesjonalista.

Instrukcje

•Conditions do koszenia trawy:Pierwszą rzeczą jest aby upewnić się, że trawnik nie jest mokre przed koszenie trawy. Odparzenie tylko powoduje trawy do Gruda ziemi się i utworzyć kopce trawę na trawnik. Kiedy cięcia trawy po wyschnięciu; wycinki prasowe równomiernie rozłożone i dzielą się na trawniku i dis-pojawia się. Oczywiście to zależy od tego, jak wysokie trawy jest przed krojeniem. Jeżeli trawa jest wyjątkowo wysoki, trzeba będzie torba trawa i despose go.

•Nie nie cięcia trawy krótkie:Koszenie trawy na krótko pozwala ewentualnie głowy ziemi i zostawiać martwe punkty. Jako środek bezpieczny cięcie trawy na około 2 1/2 do 3 cali jest bezpieczny. Niektórzy wolą nawet 3 1/2 cala. Zależności od tego, jak poziom ziemi jest; Jeśli istnieją nierównych kopce i rowów odwadniających, należy rozważyć cięcia tak wysokie, jak to możliwe do uniknięcia skalpowanie.

•Mow trawy przed Weedeating lub przycinanie:Kosić trawę przed wykończenia trawnika, pozwoli to upewnić się, że nie trzeba będzie przejść na trawniku dwa razy. Jedząc chwastów po koszenia; te miejsca w rogu będzie trzymać się jak ból kciuka, i będziesz mógł zrobić zadanie bardziej profesjonalny i nie przegap niczego.

•Spraying weed Killer:Choice weed killer może być wielu marek. Kilz - wszystkie i Aqua Star są kilka dobrych wyborów. Wybierz killer chwastów i upewnij się, że można mieszać go prawidłowo. Przeczytaj instrukcje na etykiecie do mieszania poprawnie. Nie rozpylać, jeśli wiatr jest 10 mph lub powyżej. Nie rozpylać wokół młodych krzewów i kwiatów, duże drzewa będzie obsługiwać te chwastobójcze, ale podjąć środki ostrożności, w każdym razie.

•Spray wokół domu i stodoły lub składowania szopy. Spray o 3 cale szerokości. To będzie wyglądać schludnie i nie pozostawi szeroko Martwa przestrzeń, która jest brzydka. Staraj się unikać rozpylania herbicydy w zlewni na nieruchomości, to tylko powoduje erozję ostatecznie. Można spryskać rowów, ale zaleca się wykastrować tylko na samym dole nie po bokach.

•Użyj Obrzynarka do chodników i drogi spacerem. Nie rozpylać tych obszarów lub nawet chwast je jeść. To spowoduje tylko na skraju trawie, aby uzyskać szerszy i nie będzie wyglądać profesjonalnie. Obrzeża tych obszarów będzie mieć schludny wygląd prosto.