Jak zainstalować ogrodzenie prywatności na stoku

Jak zainstalować ogrodzenie prywatności na stoku

Ogrodzenie prywatności przedstawia świat zewnętrzny z ciągłą ścianę, ale to cecha bardzo problematyczna dla budowy ogrodzenia na stoku. Drutu i ogrodzenia kolejowych można łatwo śledzić kontury wzgórza, ale ogrodzenie prywatności opiera się na panele i panele wzniesiony na przekątnej oczywiście raczej szukać niechlujstwa. Panele ogrodzeniowe w górę lub w dół wzgórza w równych odstępach pozwala uniknąć tego problemu i osiąga schludny wygląd.

Instrukcje

Pomiary i obliczenia

•Measure szerokość panelu i szerokość po typowym przykładem tych składników z centymetrem. Na przemian można było zajrzeć do tych pomiarów na w dokumentacji dostarczonej z materiałów ogrodzenia, jako składnik wymiary często są tam wymienione.

•Mark do płotu i gdzie ogrodzeniowych iść pieszo w dół stoku wzgórza z kołem pomiarowym i jazdy stawki w odstępach czasu, za pomocą młotka. Interwał jest równa szerokości panelu pomniejszonej szerokości post, jak panele są przybity do połowy stanowisk.

•Napęd dodatkowa para stawki w górnej i dolnej części stoku. Te stawki są dla pomiarów, a nie do znakowania po instalacji.

•Tie linii ciąg do dołu stawkę, a następnie do najwyższej stawki na poziomie gruntu. Miejsce stolarz poziom na ciąg i przesuń go w górę iw dół na stosie dno daje poziomo poziom czytania. Określenia spadku stoku, mierząc przestrzeń między ciąg i ziemi na stosie dolnej.

•Measure odległości w dół stoku z kołem pomiarowym. Długość stoku wzgórza podzielić przez szerokość panelu, aby określić, ile ogrodzenia panele są potrzebne na pokrycie tego miejsca.

•Divide stoku spadek liczby paneli do ustalenia wstępnej odległość. Jeśli nachylenie krople 40 cali i potrzebujesz sześć paneli na wzgórzu, każdy panel musi ustąpić przez 6,66 cale wobec osiągnąć jednolity wygląd.

Ogrodzenia

•Divide długość typowy post przez trzy do ustanowienia standardowych post otwór głębokości, a następnie dostosować tego pomiaru do użytku na stoku wzgórza. Te otwory są płytsze zrekompensować wzmocnienie, ale płytkie dziury zrobić na słabsze stanowiska. Aby zrekompensować, te posty są ustawione w betonie. Wziąć 1/3 długości posta, odjąć krokowe odległość i dodać 4 cale powrót do całkowitej zapewnienie Fundacji żwir do betonu wtyczkę. Jeśli posty są 8 metrów wysokości, to 32 cale minus 6,66 cali plus 4 cali dla 29.33 cali. Okrągły że aż do 30 cali.

•Excavate otwory do głębokości określona w kroku 1, wykorzystując koparka dziurę łopatą i post. Szerokość otworu jest dwa razy szerokość standardową.

•Shovel 4 cale żwiru na dnie otworu, aby służyć jako podstawa do betonu.

• Ustaw post do otworu. Umieścić stolarz poziom na post i trącić wokół aż plumb, lub pionowo poziom. Podczas gdy asystent zajmuje stanowisko w miejscu, mix wody i błyskawiczna betonu i wypełnić dziurę z nim do mniej więcej 3 cali od góry. Czekać na betonie, aby ustawić zgodnie z zaleceniami producenta.

• W pozostałych kilka centymetrów otwory z brudu, skoro wszystkie posty są ustawione w betonowych i że Napełnij parafiną stwardnieje.

•Nail prywatności panele do postów. Z pomocy asystenta zestaw paneli przeciwko postów więc panel jest prosto (Sprawdź poziom cieśli) i górnej i dolnej szyny są dostosowane do linii środkowej począwszy od górnej do dolnej części płotu. Zapiąć na końcu każdego kolejowych z dwoma gwoździami, wykorzystując osiem gwoździe do każdego panelu.

•Niski każdego panelu z rzędu, aby zrekompensować spadku stoku. W tym przykładzie należy przybity każdy panel ogrodzenia na stoku na miejsce w pozycji 6,66 centymetrów niższe niż przed nim. Pomiaru szyny panelu poprzedniego i oznaczyć odpowiednim położeniu na posty przed gwoździ panelu.

Porady & ostrzeżenia

  • Wałach Metoda instalacja ogrodzenia nie będzie działać dla ogrodzenia prywatności gdzie panele są dołączone przez wstawianie końców szyn do pustych nacięcia po bokach ogrodzeniowych.