Jak czyścić szkliwa na piecu Frigidaire

Frigidaire jest firmą produkcyjną, która produkuje urządzenia dla klientów komercyjnych i mieszkalnych. Firma oferuje szeroką gamę pieców, z których wiele funkcji płyty grzejne szkliwa porcelany. Częste cleanings są niezbędne dla utrzymania szkliwa porcelany na twój Frigidaire piec. Dać szkliwa, szybkie czyszczenie po każdym użyciu i bardziej dokładne czyszczenie co dwa do trzech tygodni lub w razie potrzeby.

Instrukcje

•Sprawdź do zapewnienia, że wszystkie cooktop kontroli gałki są w pozycji "Off". Umożliwić piec do całkowitego wystygnięcia przed czyszczeniem.

•Sterowanie wycieki i splatters od kuchenka szkliwa na twój Frigidaire piec po każdym użyciu. Mokry miękką gąbką lub szmatką w gorącej wodzie z mydłem i przetrzeć powierzchnię pieca. Umożliwia usuwanie żywności, które są przyklejone do cooktop plastikowe płuczce.

•Grab po bokach kuchenka i podnieść go z przodu. Angażować się pręt wsparcie trzymać podniósł kuchenka w miejscu. Umożliwia czyszczeniu Emalia pan pod spodem cooktop plastikowe płuczki i wody gorącej, mydłem. Suchej patelni z miękką szmatką. Odłączyć pręta wsparcia i niższe kuchenka.

•Wyjąć uparty miejsca od szkliwa na twój Frigidaire piec z roztworem amoniaku i wody równe części. Spłukać obszar z czystą wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości z czyszczenia rozwiązanie.