Najlepszą metodą na usunięcie Tapety winylowe z płyt ściennych i okładzin

Nawet dla najbardziej doświadczonego dekoratora wnętrz usunięcie tapety jest nie łatwy robota. Minusem jest to, że to może być bardzo czasochłonne, bałagan, i może być duże ryzyko uszkodzenia podstawowej płyty gipsowo-kartonowej. Jednak po kilku prostych krokach można pomóc zredukować czas spędzony w ten proces i zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Narzędzia

Krok 1: Z góry zdecydować czy nie używasz parowiec tapety lub metoda ciekłego roztworu. Tapeta parowe można wypożyczyć za około 25 dolarów dziennie. Jeśli nie używasz parowiec tapeta, gąbki i/lub mops praca just czysty.

Krok 2: Należy zakupić następujące elementy:-Kit nóż z zaokrąglonymi rogami (pomaga zminimalizować ubytki)-gogle ochronne-Rękawice gumowe-plastikowe tkaniny drop (wystarczy do pokrycia listwy i meble w pokoju)-120-grys ręcznie szlifierka-wspólny związek-taśmy malarskie-pracy lampy z przedłużaczy-tapety usuwania żelu (opcjonalnie)

Przygotowanie

Czy są usuwanie tapety z jednej ściany lub cztery, to zajmie czasu. Dużo czasu zostanie wydane w przygotowaniu sam. Ogólna ilość czasu będzie ostatecznie ustalona przez ile wysiłku ma obowiązek usunąć z papieru i kleju od ściany.Krok 1: Przenieść meble na środku pokoju, jeśli to możliwe i przykrywamy ściereczką kropla, w razie potrzeby.Krok 2: Za pomocą plastikowych drop tkaniny i taśmy malarskie podłogowe i listwy przypodłogowe cokoły okładka suche.Krok 3: Wyłączyć zasilanie do pokoju na polu obiegu pracy w pobliżu rynków zbytu i włączniki światła.Krok 4: Usuń gniazda obejmuje, włącznik światła obejmuje i obejmuje odbytu.Krok 5: Pokrycie otwory z tworzywa sztucznego i taśmy.Krok 6: Jeśli używasz parowiec tapeta to jest czas, aby podłączyć go do ciepła woda (instrukcje dotyczące dodawania wody powinny być wyposażone w parze). Skoro woda jest gorąca, zastosowanie steam do ściany. Jeśli nie używasz parowiec, stosuje się najgorętszych wody można za pomocą mopa lub gąbką. Praca w małych części tak, że nie trzeba powielać swoje wysiłki z suszenia. Płyty gipsowo-kartonowe można być bardzo wrażliwe na długotrwały kontakt z wodą, więc staraj się nie utrzymać go dłużej niż 15 minut na raz na mokro.

Usunięcie tapety

Podczas sekcji tapety, że pracujesz na zaczyna się bańka, jest dobrym wskazaniem, że jest gotów być zeskrobuje. Można to sprawdzić za pomocą szpachelki.

Krok 1: Złom luźne tapety za pomocą szpachelki. Nie drapać zbyt trudne, aby uniknąć uszkodzenia ściany.

Krok 2: Nadal do wykorzystania tej metody na pozostałych odcinkach ściany aż tapeta jest całkowicie usunięty. Możesz zobaczyć podkład tapetę po zdjęciu wierzchniej warstwy. Upewnij się, aby zwilżyć podłoże lub zastosować usuwania żelu.

Krok 3: Złom od kopii.

Krok 4: Po usunięciu wszystkich tapeta i podkład, nie zapomnij umyć ściany w dół z mokrą gąbką usunąć wszelkie pozostałe kleju. Niezastosowanie się do tego można utworzyć farba wygląd i przestrzeganie problemy w przyszłości jeśli chcesz malować nad obszarami, które pierwotnie były pokryte tapeta.

Krok 5: Pozwalają ściany do wyschnięcia.

Krok 6: Patch ubytki i dziurami w ścianach z wspólny związek i wygładzić z sander.