Zielony fakty na Klimatyzatory

Zielony fakty na Klimatyzatory

Możliwe jest zmniejszenie ilości energii, którego używasz do ochładzania domu. Odnoszą się do oceny efektywności dla urządzenia klimatyzacyjne świadczone przez US Department of Energy. Alternatywy dla centralnej klimatyzacji i okno jednostki są również dostępne.

Centralny system klimatyzacji

Zakup klimatyzatora z sezonowych wskaźnik efektywności energetycznej (JASNOWIDZEM) z co najmniej 13 lub wyższy. Ustawić termostat o kilka stopni wyżej do zmniejszenia zużycia energii.

Jedno okno jednostki

Pojedyncze Klimatyzatory fajne tylko ukierunkowane pokoi i są oceniane z wskaźnik efektywności energetycznej (EER). Normy efektywności klimatyzatora zostanie podniesiony do 11.2 od stycznia 2010 r. zgodnie z umową podpisaną przez American National Standards Institute i American Rady dla efektywności energetycznej gospodarki.

Bezkanałowe jednostek

Dwukrotnie cenę ale znacznie ciszej niż jednostka okno jest jednostką bezkanałowe. Stosowanie prostych zewnętrznej chłodnicy działa moc i czynnika chłodniczego na wyparce ścianie obudowy chłodzące cewki, wentylator i kontroli. Jest to kolejny sposób, aby skupić się na jednym pokoju w czasie, aby zaoszczędzić na kosztach energii.

Wentylatory sufitowe

Korzystanie z sufitu wentylatora w połączeniu z klimatyzacja zapewnia wystarczający komfort Jeśli zmniejszyć termostat stosując nawet jak 4 stopni F. tylko wentylator sufitowy i unikać klimatyzatora dla wygaszacz prawdziwym energii.

Cały dom Fan

Zainstalować wentylator cały dom na suficie na piętrze domu. Wyciągnęła chłodnego powietrza na poddaszu z zewnątrz. Znacznie mniej kosztowne niż centralnie sterowana klimatyzacja, jest zdolne do chłodzenia cały dom.