Jak przycinać idealna przeszczep Sedums

Jak przycinać idealna przeszczep Sedums

Z jego pulchny soczyste liści i kolorowych kwiatach, Rozchodnik to dobry zakład dla tych miejsc w ogrodzie gdzie nic nie wydaje się rosnąć, jak Rozchodnik będzie się rozwijać z zaniedbania i ubogich, suchych, kamienistych. Również znany jako snowcrop, Rozchodnik to rodzaj, który obejmuje około 400 gatunków, z liści począwszy od srebrzyste szarości do brązu. Małe kwiaty są zazwyczaj w kształcie gwiazdy w kolorach od białego do ciemnej purpury i wszystkie odcienie w pomiędzy. Chociaż Rozchodnik najlepiej potrafi bez kłopotów, rośliny będą korzystać z coroczne obcinanie i dywizji co 3-4 lata.

Instrukcje

Sedum •prune po zakończeniu roślin kwitnących późnym latem. Użyj Nożyce do cięcia roślin do ziemi, pozostawiając tylko nowego wzrostu, który wyłania się z ziemi.

•Trim wysoki Rozchodnik odmian, takich jak radość jesieni, w maju lub czerwcu aby zapobiec flopping przez zakład. Użyj nożyce i wyciąć roślin przez jedną trzecią lub połowę. Krótszych odmian może lekko przycięte, aby utrzymać roślin, schludny i czysty.

Sedum •Divide tak szybko, jak nowe wzrostu pojawia się wczesną wiosną. Przygotować słoneczny, dobrze odwodnione miejscu sadzenia przed czasem. Usuwanie chwastów, a następnie pik gleby na głębokość 6 do 8 cali.

•Dig kępy Sedum. Kopać starannie, aby zachować jak najwięcej z korzeni, jak to możliwe.

•Użyj ostrym nożem Rozchodnik należy podzielić na mniejsze części. Każdej sekcji powinny być wystarczająco duże, aby mieć zdrowe pędy i kilka zdrowych korzeni. Odrzuć stare, zdrewniałe części roślin.

•Plant podzielone sedum w przygotowanej gleby. Utrzymać lekko wilgotne gleby, aż zobaczysz nowe liście, które wskazują, że roślina ma pomyślnie zakorzeniony.