Jak naprawić uszkodzenia płyty gipsowo-kartonowe spowodowane przez usunięcie tapety

To jest niemożliwe, aby uniknąć drobne uszkodzenia płyty gipsowo-kartonowe, po usunięciu tapety. Ponieważ tapeta jest przyklejone do płyt kartonowo-gipsowych, usunięcie tapety będzie zwykle zdjąć kawałki płyt kartonowo-gipsowych jak również. Po tapeta jest całkowicie usunięte, a ściany zostały umyte i oczyszczone, aby usunąć klej, widać trochę nicków i otarć. Niektóre z nickow mogą być duże. Płyty gipsowo-kartonowe będą musiały być naprawione przed ściany mogą być pomalowane.

Instrukcje

•Prime ściany z wodoodporny podkład lateks. Zastosowanie podkładu pędzlem i rolki i pozostawić do wyschnięcia. To trwa godzinę do wyschnięcia.

• Nakładać cienką warstwę wspólny związek do uszkodzonych obszarów. Zastosować związek z nożem szerokie ostrze. Nóż należy 10 do 12 cali. Wspólny związek i nóż może nabyć w lokalnym sklepie sprzętu lub każdego domu poważnych dostaw towarowych. Umieść mieszanki na krawędzi noża i przetrzyj go przez mur. Na skraju związek powinien obejmować kilka centymetrów poza uszkodzone obszary, które są naprawiane. Grubość powinna być nie więcej niż 1/16 cala.

•AIM wentylator w obszarach połatany. Umożliwić cztery godziny na czas schnięcia.

Świetlówkę piasek połatany obszarów papierem ściernym gradacji 100. Celem jest, aby połatany obszarów gładkie, a nawet z płyt kartonowo-gipsowych. Pył płyty gipsowo-kartonowe po szlifowaniu je.

• Nakładać drugą warstwę wspólnego związku. Bardzo lekko stosuje drugą warstwę. Są po prostu wypełnienie trochę nicków, które nie były całkowicie wypełnione za pierwszym razem. Umożliwić drugą warstwę do wyschnięcia, a następnie lekko piasku.