Renowacja pomysły dla kuchenki

Renowacja pomysły dla kuchenki

Kuchnia kuchnie są zazwyczaj bardzo małe kuchnie. One stanowić wyzwanie jeśli chodzi o Dokonywanie najbardziej efektywnego wykorzystania powierzchni ciasno. Należy zachować ostrożność, aby wyposażyć styl kuchni z wszystkich rzeczy, które kuchnia lekkobieżna potrzebuje i w tym samym czasie, stworzyć poczucie porządku, tak, że nie czuje się, jakby to pęka w szwach. Kiedy nadszedł czas na remont kuchni kuchnia, skupić się na techniki, aby otworzyć obszar wizualnie. Ponowne rozmieszczanie elementów, więc ma więcej fizycznych pokoju jak również.

Wybierz motyw monochromatyczne

Jeden kolor dominujący, akcentowane przez plamami koloru complemenary, otwiera kuchenki. Lżejsze dominujący kolor, większy pokój będzie czuć. Biało-czarna kuchnia może być elegancki, kiedy szafy, ściany i sufity są pomalowane na biało, i czarne akcenty są dodawane z małe AGD, naczynia i elementy dekoracyjne. W kuchni jak to czarny podłóg będzie wyciągnąć wyglądają razem, mimo, że ciemny kolor obejmuje duży obszar. Fakt, że kolor ciemniejszy jest na piętrze poziom a nie poziomu oczu zmniejsza jego ciężar. Aby uniknąć monotonii, rzucać w kawałki czerwonej tu i tam. Należy unikać dodawania innych kolorów, jeśli to możliwe. Kuchnia kuchnia jest po prostu zbyt małe i ogranicza się do ich obsługi. Schematy kolorów czyste jak to zrobić kuchenki, świeże i smaczne.

Otworzyć szafy

Aby dodać iluzja szerokość do wąskich kuchenki, otwarcia gabinetu przestrzeni poprzez usunięcie drzwi szafy. Jeśli można to zrobić po obu stronach będzie dodano kilka "wizualne" stopy na szerokość pokoju. Jeśli czuje się zbyt ekstremalne, zastąpienia litego drewna z paneli szklanych lub dekoracyjne metalowe. Jeśli to możliwe Otwórz plecy szafy przy użyciu takiego samego traktowania, więc otworzyć do następnego pokoju. Miejsce odpowiednie przedmioty dekoracyjne do "przodu" z każdej strony. Jeśli out-of-sight pamięci jest potrzebna do skrzynki i puszki, utrzymać solidne drzwi na jednym brzegu szafy dla tych elementów.

Otworzyć ściany

Jeśli istnieje nie przyczyny strukturalne zabraniają, wybić trochę miejsca na ścianie nad obszarem licznik do przeniesienia do następnego pokoju. Dodaje to złudzenie przestrzeni, nawet, jeśli nie dodać rzeczywistej przestrzeni do kuchni. Inną możliwością jest otworzyć się na końcu kuchenki przez dodanie okna jeśli twarze ścianie zewnętrznej. Światła dziennego i widok na zewnątrz szkła szklone drzwi może przejść długą drogę w kierunku dając kuchenki wygląd bardziej otwarte.

Korzystać z sufitu

Sufit w kuchni kuchnie może być odnowiony na kilka sposobów. Dla ogólnej poczucie przestronności, dodać ozdobny świetlik. Naturalne światło słoneczne będzie rozjaśnić kuchenki. Jeśli nie podoba Ci się pomysł rozbioru przez dach, należy rozważyć zainstalowanie sklepiony sufit z rozproszonym oświetleniem. Na praktyczność umieścić nieużywane miejsce do pracy przez powieszenie garnki i miski na stojaku napowietrznych. Zainstalować oświetlenie dekoracyjne dół długość kuchni, więc cały teren jest oświetlony na raz. Jeśli mniejsze obszary pracy są zacienione, umieścić światła pod szafy i nad zlewem. Jaśniejsze kuchenki jest, mniej ciasno to czuje.

Otwarcie liczniki

Aby otworzyć kantor przestrzeń, zamontować małe urządzenia na ścianie lub pod szafy. Dostać kuchenka mikrofalowa nadawany kantor instalując go nad kuchenką. Jeśli potrzebne jest więcej miejsca licznika, należy wziąć pod uwagę decydując się na mniejsze duże urządzenia AGD. Pusty nesters i singli, którzy nie są do gotowania dla rodzin wielodzietnych można zarządzać komfortowo z mieszkania i średnich urządzeń, a nagrodą jest bardziej otwarta kuchnia.