Instalacji DIY Płaski dach

Właściciele domów mają ograniczoną liczbę opcji na płaski dach. Tradycyjnego typu jest zabudowana, na przemian warstwy bitumiczne papieru i pokrycia dachowe bitumiczne, pokryte żwirem. Asfaltów modyfikowanych jest podobny, ale przychodzi w arkuszach przygotowanych dachowego kołysany na zewnątrz i zapinana na klej. Metalowe panele strukturalnych również może być używany. Najlepszych opcji są membrany dachy thermo plastikowe olefin, PVC lub etylenu propylenu dienu monomeru lub EPDM, Materiały gumowe. Koszty są podobne dla wszystkich, ale EPDM, a najtrudniejsza do instalacji, jest prawdopodobnie najbardziej szczelne i trwałe.

Instrukcje

• Przygotowaç odpowiednie dachu przez budynek w stoku; nie ma Płaski dach może być naprawdę płaski lub go nie drenaż. Najlepszym rozwiązaniem jest mieć dach legary, ustawione nieco ukośnie, co najmniej 1/8-calowy na metr, co należy zrobić, gdy dach jest ramką na ścianach. Osiągnięcia stoku, Jeśli legary dachu nie podasz go, zgrywanie płyt 2-przez-4-calowy w cienkie kliny z odpowiednie nachylenie i gwoździ je do góry legary.

•Deck dach z sklejki 5/8-calowe przybity z młotka i dachowe paznokcie na legary; zostawić 1/8-calowe luki między arkusze w stawach pozwala na rozszerzenie i kurczenie. Pokrycie blachą z 1/2-cal gruby sztywnej pianki materiału o nazwie iso zarządu; wykonana jest z pianki, zbudowany. Śruba to z śrubę pistolet do blachy dachowej wkrętami ze stali ocynkowanej z podkładki ocynkowane. Miejsce mocno razem arkuszy. Wykończenia krawędzi, aby dopasować z noża.

•Sterowanie dachu, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia lub wyeliminować wszelkie obiekty, które może przebicie kauczukowy materiał. Arkuszach EPDM do pasują duże nożyce lub noża; materiał jest w 10-stóp szeroki rolkach. Dodać dodatkowe 9 cale dookoła zwis. Nakładają się szwy przez 6 cali, jeśli więcej niż jeden pas jest wymagana do pokrycia dachu.

•Lay EPDM w miejsce do badania dopasowania go. Dokonać niezbędnych dostosowań, jak wycinania otworów, aby dopasować wszelkie kominów spalinowych. Gładkie EPDM na foamboard. Złóż połowa to powrót na drugą połowę stosować cement kontakt EPDM. Praca w dół od strony wysokie zbocza.

•Użyj wałkiem 1/4-cala ochrony dostępu do sieci z długi uchwyt do rozprzestrzeniania się kleju na pokładzie narażone iso i składany pół EPDM. Działa dokładnie--kontakt z cementu więzi natychmiast Jeśli wchodzi w kontakt z innym spiekanych powierzchni. Niech kleju suche w dotyku, a następnie dostać się na kolana i rozpocząć toczenia spiekanych EPDM na pokładzie spiekanych iso. Działa powoli, spychając sekcji składany od wewnątrz na pokładzie spiekanych. Praca w krótkich odcinkach z boku na bok.

•Fold druga połowa EPDM spiekanych materiałów i powtórzyć proces klejenia. Zostawić zachodzenia w szwach unglued, ale klej 6 cali w dół na krawędzi dachu. Wygładzić wszelkie pęcherzyki skoro cały dach pokryty jest za pomocą suchej wałkiem. Zapiąć wszelkie szwy z gumy klejem i opieczętować je z 12-calowy szeroki pas gumy nieutwardzonej, klejone klejem gumy.

•Screw na metalowe klamry zwane rozwiązanie przystanków do mocowania krawędzi nakładające się na stronach dachu. Zainstalować metalu kroplówki krawędzi miga zwany żwir przystanek, który jest specjalnie do dachów płaskich wokół krawędzi dachu. Bezpieczne gwoździe i młotek, a uszczelnienie dachu boczne z paskiem 12-calowy nieutwardzony gumy mocowane do flashowania i powierzchni EPDM z gumy klejem.