Pola namiotowe w Floryda Zachodnia

Pola namiotowe w Floryda Zachodnia

Floryda Zachodnia granice Zatoki Meksykańskiej, stosunkowo płytkie i spokojne ciało wody. Z cukru piasek plaże panhandle do wody akwamaryn Florida Keys zachodniej Florydzie kempingów zaprezentować kilka drobniejszych walorów przyrodniczych słoneczny stan.

Grayton Beach State Park (North West Coast)

Żebrać Florydy ma słodki piasku i jest jaźń-proklamował Szmaragdowego Wybrzeża Florydy Zielona woda gazowana, i wizyta w Grayton Beach wywołuje poczucie Wspólnoty dawno temu plaży. Grayton Beach State Park chroni plaże, wydmy przybrzeżne jeziora i inne funkcje naturalny krajobraz unikalny do północno zachodniej Florydzie. Jej pola namiotowe obejmują campingowych i regularne Kempingi, które pomieścić RV i namiot wczasowiczów podobne. 34 są wody i energii elektrycznej; Niektóre z tych witryn również mają na miejscu kanalizacji. Kemping posiada prysznice i toalety. Zwierzęta mogą obozu na campingu, ale nie w kabinach. RV witryn może pomieścić RV do 40 metrów.

Grayton Beach State Park

357 główny Park Rd

Santa Rosa Beach, FL 32459

850-267-8300

floridastateparks.org/graytonbeach

Fort DeSoto (Central West Coast)

W połowie drogi między Pensacola i Everglades, Fort DeSoto wisi na południowym krańcu Pinellas County i w Tampa Bay. Campingu tutaj przeznaczony do wszystkich środowisk wczasowiczów-park Kempingi zaspokoić namiot wczasowiczów, RV'ers, wczasowiczów z pieszczochy i camperów bez. Niektóre Campingi przednie wody (chociaż nie plaży, znajduje się w oddzielnych obszarach parku) podczas gdy inni całun się w lasy namorzynowe i sosny. To pole namiotowe, część uznanym Park o tej samej nazwie, książki szybko. Posiada wiele udogodnień, w tym sklep obozu, wody, energii elektrycznej, pralnia, prysznice z gorącą wodą, grille i wypompować obiektu. Trailered łodzi mają parking spoza kempingu, ale w parku. Sam park posiada kilka plaż, dwa mola rybackiego, kajak, kajak i wypożyczalnię rowerów i pewien pies park.

Fort DeSoto

South Bayway 3500 Pinellas

Tierra Verde, FL 33715

727-893-9185

pinellascounty.org/Park/05_ft_desoto.htm

Park stanowy Collier-Seminole (Południowa Floryda Zachodnia)

Tuż przed Florydy lądu znika w bujnej bagna Everglades, Collier-Seminole State Park wita podróżnych. Balansuje na krawędzi kontynentalnej i bagno, to bagnisty parku odwiedzający oferuje szansę - choć rzadko - dostrzec Floryda Pantery. Bardziej pewne są szanse, widząc Florida alligator czai się w bagnie lub odpoczynku na betonowa droga. Kempingowe można wybrać z pierwotnych stron położony obok szlaków turystycznych (pieszych wędrówek i kajak) i pełnym zapleczem kempingow że zaspokajają namiot i RV wczasowiczów (do 60 metrów) podobne. Kempingi w sekcji full placówki mają toalety, prysznice, pokazywany w klubie, wody i energii elektrycznej. Zwierzęta mile widziane na campingu.

Collier-Seminole State Park

20200 E. Tamiami Trail

Neapol, FL 34114

239-394-3397

floridastateparks.org/collierseminole/default.cfm