Jak zainstalować nieweryfikowalne

Jak zainstalować nieweryfikowalne

Dumbwaiters przenieść ładunki do 200 funtów z jednego poziomu domu do drugiego, i, w przeciwieństwie do prawdziwego kelner, musisz tylko zapłacić za usługę na początku, podczas instalacji systemu nieweryfikowalne. Dumbwaiters eliminuje potrzebę do przewozu ciężkich ładunków, usługi pralni, zabawki, artykuły spożywcze lub innych przedmiotów górze lub na dole; po prostu załadować je do nieweryfikowalne i używać system koła pasowego do przenoszenia obciążenia bez wysiłku.

Instrukcje

•Hire budowniczy zbudować wał dla Twojej nieweryfikowalne. Określić długość wału przy podejmowaniu decyzji, ile pięter ma nieweryfikowalne do usługi; dumbwaiters można uruchomić z piwnicy na najwyższym poziomie domu, w razie potrzeby. Czy wykonawca wykończenia wał z płyt kartonowo-gipsowych i farby do polerowane wygląd, który integruje się z domu.

•Purchase zestaw nieweryfikowalne od lokalnego przechowywania sprzętu lub online. Poszukaj elektryczne nieweryfikowalne, który używa silnika przenoszenia ładunków z jednego piętra na inny jak są wygodniejsze i łatwiejsze w instalacji. Po naciśnięciu przycisku obciążenia będą podróżować górę lub jego przeznaczenia.

• Przenieœ do góry poziomie domu, czy gdziekolwiek nieweryfikowalne jest najwyższym punktem jest. Wyglądają na górnej części wału i zainstalować nieweryfikowalne silnika urządzenie tam. Paznokci trzy dwa przez cztery deski na wał dziura więc może stać na nich podczas instalacji silnika. Montaż silnika według wskazówek producenta.

•Hammer dwa kawałki sklejki 3/4-cala zakończył z płyt gipsowo-kartonowych do górnej części wału, aby służyć jako zakotwiczenie dla silnika. Za pomocą Wiertarko, dołączyć zmontowane jednostki silnikowe do gotowego sklejki z Łąg śruby do kompletu silnika.

• Przenieœ na dnie szybu nieweryfikowalne dołączyć dolną ramę koło, na którym będzie działał nieweryfikowalne. Wywiercić otwory przez metalu dolnej ramki montażowej, dołączonej do zakupionego zestawu nieweryfikowalne. Centrum dolnego wirtualny plik dziennika w wale i zapiąć ramki do podłogi przez wiercenia śrub poprzez Nawiercone otwory i w podłodze wału sklejki lub betonu. Jeśli wiercenia na betonowej podłodze, użyj Wiertarka udarowa z murarskie, trochę z nim związane, jak to będzie to łatwiejsze do Wiertła do betonu.

• Przeprowadź dla prowadnicy klipu na skraju dolnego wirtualny plik dziennika. Wsuń prowadnicy do klipu i zabezpieczyć go do dolnego wirtualny plik dziennika z dwóch śrub. Cięcia i dołączyć dodatkowe szyny jako konieczność przedłużenia szyny na całej długości wału nieweryfikowalne. W przypadku gdy jest to konieczne, użyj podkładek regulacyjnych, aby upewnić się, że nie ma żadnej spacji między prowadnicy i ściany szybowej, do którego jest dołączony. Zmierzyć dokładnie całej, łączący prowadnicy na ścianie szybu nieweryfikowalne co 36 cali, aby zapewnić, że są dokładnie równej odległości całej.

• Przenieœ do górnej części wału nieweryfikowalne. Zabezpieczyć pasek napędu, który przyszedł z zestawu nieweryfikowalne do góry kontener winda z dostarczonych ¶rubek. Mam partnera stać na dwóch czwórek i wsparcie na dole kontener winda podczas tej czynności. Wątku pasek napędu poprzez krążki znajdujące się na jednostce silnika zmontowane. Test pasa poprzez zapewnienie, że można ją przesunąć wstecz i do przodu poprzez koła pasowe.

•Użyj metalowe Nożyce do cięcia na końcu pasa. Wsunąć pierścień długi kawałek kabla dostarczonego z zestawu nieweryfikowalne na końcu pasa i klapki pasie na siebie. Zabezpieczenie kabla wewnątrz pasa przesuwając zacisk linowy nad pasem. Zaciskane zacisk kabla z blokadę kanału.

•Decide gdzie chcesz nieweryfikowalne przestanie wzdłuż wału. Zainstalować dwa przystanki wzdłuż prowadnic w Twoich wcześniej ustalonych miejsc. Należy pamiętać, że jeden powinien być na górze i trzeba być na dole. Te stacje są trzy przez cala dwa pudełka metalowe z jednej strony otwarte dołączyć do prowadnicy.

•Podłącz przewody do przystanków dostarczane z nieweryfikowalne zestaw i pin, które je z powrotem drogi prowadnicy. Instalowanie połączeń przełączników dostarczane z zestawu na nieweryfikowalne na przystankach (na różnych piętrach domu). Pokrycie głównych otworów w górnej i dolnej części wału z drzwiami w komplecie zestawu nieweryfikowalne.