Narzędzia komputerowe Projektowanie wnętrz

Narzędzia komputerowe Projektowanie wnętrz

Narzędzia komputerowe Projektowanie wnętrz są trójwymiarowe programy, które umożliwiają amatorskich i profesjonalnych projektantów do wizualizacji pomysłów wystrój domu przed wprowadzeniem ich do praktyki. Ogólnie rzecz biorąc użytkownicy utworzyć plan piętra i wypełnić go z wirtualnych mebli i urządzeń, pozwalając im bawić się i dostosować pomysłów przed wysuwając wysiłek fizyczny, niezbędnych do wykonania ostatecznego planu. Te programy uruchamiane w systemach operacyjnych Windows i Mac i pochodzą z różnych twórców.

plan3D

Zgodnie z jego oficjalnej stronie internetowej plan3D jest narzędzie programowe trójwymiarowego projektowania wnętrz. Z tego narzędzia użytkownicy tworzą układy pomieszczeń--w tym kuchnie, łazienki, sypialnie, pokój dzienny i więcej - do której dodają, drzwi, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, okna, szafy i więcej. Gdy pokój jest montowane za pomocą przeciągnij i upuść interfejs, projektanci dodać tysiące modeli trójwymiarowych mebli i urządzeń, wszystkie z dostosowania kolorów, rozmiarów, kształtów, tkaniny i tekstury. Ta baza danych mebli jest stale aktualizowana poprzez online do pobrania. Użytkownicy zorganizować i dostosować opcje pokoju praktycznie wykonać i rozważyć opcje wnętrz. Narzędzie do projektowania plan3D działa na Windows 7, XP, Vista i 2000 systemów operacyjnych. Na oficjalnej stronie internetowej oprogramowanie użytkownicy mogą pobrać narzędzie i zapisać się do jego obsługi aktualizacji.

Projektant wnętrz

Architektury i projektowania oprogramowania firmy Chief Architect Software przedstawia projektant wnętrz jako część pakietu projektowania domu. To narzędzie korzysta Szczegółowa Trójwymiarowa grafika do symulacji dekorowanie pomysłów użytkownika. Projektanci Użyj opcji Kreatora domu wybrać wstępnie zaprojektowane szablony, które mogą być dostosowane do gustu. Gdy użytkownicy tworzą plan piętra--składający się ściany, okna, drzwi, szafy i bardziej--dodają meble i akcesoria (dostępny w gotowych pasujące grupy) za pośrednictwem trójwymiarowych modeli. Tysiące tych mebli i wyposażenia modeli replikacji opcje rzeczywista nazwa marki. Malarz materiał i selektora koloru narzędzia pozwalają użytkownikom na dostosowywanie podłogi, meble, blaty i bardziej--użytkownicy mogą używać cyfrowy fotografie do dalszego dostosowywania tych opcji. Główny architekt oferuje projektanta wnętrz do pobrania zakupu na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Wnętrz 3D na żywo

Z oprogramowanie BeLight pochodzi cyfrowy wnętrz narzędzie Live wnętrz 3D: The Art of Home Design. Według oficjalnej strony internetowej oprogramowanie Live wnętrz 3D pozwala na wizualizację wnętrz pomysły w wirtualnym środowisku trójwymiarowym. Raz zaprojektowane, użytkownicy mogą tworzyć trójwymiarowe wideo solucje i zapisać dwuwymiarowy rozkład wersje ich kreacje. Standardowa wersja Live wnętrz 3D oferuje meble i budynek biblioteki elementu ponad 1200 obiektów, akcentowane przez wirtualną bibliotekę w online Google 3D Warehouse (użytkownicy mogą również importować własne niestandardowe kreacje 3D). Ponad 1500 powierzchnie i tekstury służyć do dalszego dostosowywania tych opcji. "Pro" wersja tego narzędzia dodaje Menedżer źródeł światła, ściany projektanta i zaawansowany edytor materiałów do postępowania. Na żywo wnętrz 3D działa na systemie operacyjnym Mac OS X (wersja 10.4.8 lub nowszy). BeLight oferuje to narzędzie do pobrania zakupu na swojej oficjalnej stronie internetowej.