Jak naprawić cylindra koła

Jak naprawić cylindra koła

Cylinderki chodź większość kół tylnych na nowsze samochody jako wyposażenie standardowe. Jedynymi wyjątkami są znacznie starszych pojazdów, które miał cylinderki z przodu i tyłu, a niektóre z pojazdów sportowych wysokiej wydajności, które mają zaciski i tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu. Kolo butli, które zawierają tłoki, kubki i sprężyny, mają funkcję niepowtarzalny design, który pozwala im być przebudowany z części zamienne poprawne. To oszczędza pieniądze, które może zostać wydane na nowy Cylinderek. Kilka narzędzi i krokach osoba zrób to sam napraw można wykonać zadanie odbudowy.

Instrukcje

• Wyciągnąć z rowkiem tłoczyska z koła cylindra kurz buty i miejsce przednich pręt na lewo i prawo pręt po prawej stronie, więc wiesz, które tłoczysko przechodzi co stronie. Ściągać kurz gumowe buty od końców cylindra koła--będzie zasnąć z wpustem usta.

• Naciskać palcem przez po jednej stronie otworu cylindra koła zmusić się części. Od końca do wnętrza będzie tłoka cylindra, gumowy walec Puchar, gniazdo i pierścień kompresji. Każdej stronie cylindra koła ma identyczne części.

• Czysty wewnątrz i na zewnątrz Cylinderek z środki do czyszczenia gaźnika i szmata. Zetrzyj w dół hamulec korpusem, jeśli chcesz cały obszar czyste. Wstaw wewnątrz Mikrometry do cylindra koła otworu i dostosować porady miernika do skontaktować się ścianki otworu cylindra. Przenieść Mikrometry z powrotem dalej wewnątrz otworu do miernika porady przenieść z lekkim przeciągnij z przedniej części cylindra do tyłu.

• Odczyt mierników Mikrometry do liczby zarejestrowanych w tysięcznych cala. Odnoszą się do instrukcji napraw do grubości maksymalnej średnicy dozwolonych twój otworu cylindra koła. Teraz masz numer specyfikacji producenta i numer masz na swojej tarczy.

• Porównywanie liczb. Jeśli wynik pomiaru odczytuje w specyfikacji, może doskonalić cylindra się. Umieścić trochę hone koło cylindra silnika wiertarki. Nie ma znaczenia, jeśli twój hone bit ma trzy ramię konfiguracji lub małe kulki kantów. Zwilż wewnątrz otworu cylindra koła z płynu hamulcowego. Wstaw cylindra doskonalić poprzez jeden otwarty koniec cylindra otworu i włączyć drążenia.

• Zrobić swift i z powrotem ruchy hone jak obraca się wewnątrz cylindra bore. Trzymać, że nudzą Cię palce na przeciwległym końcu cylindra aby zapobiec głowicę hone trzaskający na zewnątrz. Ściągać cylindra doskonalić się po około 15 sekundach i sprawdzić gładkość cylindra otwór palcem. Jeżeli uważa, gładka i czysta, wstawić Mikrometry wewnątrz otworu i następnego pomiaru.

• Upewnić się, grubość otworu cylindra nie przekracza specyfikacji produkcji. Jeśli okaże się zbyt blisko, powstrzymać się od żadnych więcej gładzenia. Wyparcie się wewnątrz cylindra zanudzać środki do czyszczenia gaźnika i szmata. Otwórz zestaw odbudowczy cylindra koła i rozmieścić elementy w kolejności, w którym można je zainstalować. Rozpoczęcie pierwszego wstawiając sprężyna naciskowa wewnątrz cylindra. Umieść dwa gniazda resorów na obu końcach sprężyna naciskowa.

• Włóż dwie szklanki tłok gumy wewnątrz cylindra na obu końcach siedzenia wiosna. Ważne: Upewnij się, że wklęsła część miseczek są bocznej sprężyna naciskowa. Miejsce tłoków cylindra na obu końcach kubków tłokowe--trzeba trzymać je z obu stron poprzez rozłożenie kciukiem i palcem wskazującym na obu odwiertów hydrogeologicznych.

• Poślizgu kalosze pyłu nad koła dna butli, przyciąganie ich powrót na ich wargi rowki. Umieścić każdy tłok z otworami z powrotem do otworów centrum kalosze kurzu, po ich odpowiedniej stronie.