Co to jest Skin na telefon komórkowy?

Rozmiar jest jednym z kryteriów, których ludzie używają przy zakupie telefonów komórkowych. Mimo to ciężki przypadek jest prawdopodobnie najlepszym sposobem, aby chronić telefon komórkowy, niektórzy ludzie chcą chronić ich telefony z niczego, które dodawałem luzem na urządzenie, że zakupione dla jego cienka konstrukcja. Telefon komórkowy skóry jest kompromis; to dodaje środek ochrony do telefonu bez zwiększania jego grubość i waga.

Korzyści

Telefon skóra chroni powierzchnię telefon przed zarysowaniami, które mogą wystąpić z przechowywanych w kieszeni z kluczami i innych ostrych przedmiotów. Skóra również może pomóc w zapobieganiu na ekranie telefonu przed uszkodzeniem przez paznokciem lub rysika, a może poduszki telefon, jeśli zostanie upuszczony z niewielkiej odległości. Skórki telefon komórkowy wyposażone również szereg różnych wzorów, dzięki czemu dekoracyjne, a także ochronne. Ponieważ skóra komórka jest ułamków milimetra grubości, robi wszystko to bez dokonywania większych czuć telefon w dłoni lub w kieszeni.

Wady

Chociaż skóra telefon oferuje pewne środki ochrony dla telefonu, skóra nie może chronić telefon, jak również sprawy. Przypadku trwałego telefon można chronić telefon w przypadku spadek o kilka cali lub więcej. Niektóre przypadki są także wodoodporne. Inni mają pasa klipy dla łatwego dostępu. Dla porównania skin oferuje podstawową ochronę tylko.

Typy

Projektowanie skórek telefon zmienia się. Kilka skórek pochodzą z tylko dwie sekcje do ochrony z przodu i tyłu telefonu, podczas gdy inni obejmują dodatkowe sekcje do ochrony na boki. Kilka skórek są jasne, podczas gdy inni wydrukowane dzieła sztuki i innych wzorów. Niektóre firmy specjalizują się w produkcji telefonów komórkowych skórki za pomocą wzorów przez niezależnych artystów i popularny telefon, można często znaleźć setki wzorów dostępnych. Niektóre firmy custom produkcji skóry z cyfrowych fotografii, które podasz, nawet tworzenie tapeta obraz, który można wyświetlić na ekranie telefonu.

Zastosowanie

Większość telefonów komórkowych skórki są winylowe i stosować się do telefonu za pomocą elektrostatycznego zamiast kleju. Pozwala to usunąć skóry, jeśli się męczą go bez pozostawiania resztek na telefon. Oczyścić i dokładnie wysuszyć telefonu przed zastosowaniem skóry. Usuń skórę z jego podłoża i wyciągam go z urządzenia. Zsuń całej skóry, popychając go do urządzenia z jednego końca na drugi. Gładki od pęcherzyki powietrza pod skórę za pomocą karty kredytowej.