Domowe stanowisko kierowcy

Jest to stosunkowo proste, aby kierowca po domowej roboty. Jest to w zasadzie kawałek rury, która przesuwa się w górę iw dół post, dwa uchwyty, aby trzymać się i ciężkie blachy stalowej w górnej części potoku do kierowania stanowisko w ziemi. Użyj sterownika domowe postu, wstawienie postu wewnątrz rury, a następnie unieś sterownik post ku górze. Jak pozwolisz kierowca spadek, lub ciągnąć w dół, kierowca spadną na początku postu, skutecznie zmusza post w ziemię.

Wybierając rury

Użyj 2 harmonogram 2 1/2 cala średnicy 40 potoku, który jest wyciąć około trzech metrów długości. Rury stosowane jest bardzo ekonomiczne użyć do tego celu, i jest to świetny sposób, aby kosz Krótki kawałek rury. Rura musi być wytrzymała stal, tak, że to będzie trwało od wpływu na powtarzające się. Dodatkowy ciężar przyczyni się do jazdy na stanowisko w ziemi.

Uchwyty

Trzeba będzie spoiny dwa uchwyty po przeciwnych stronach przewodu. Mogą to być 1/2 cala okrągły pień typ, który jest około 24 cali. Cały czas mogą być kształtowane przez za pomocą młotka i wice aby cały czas kształcie w wąskie, 3-calowy przez 12-calowy długie pół prostokąt. Dodać 3-calowy zakładkę do górnej i dolnej części swój uchwyt. Spoiny karty, zarówno górne i dolne, po przeciwnych stronach przewodu.

Obszar oddziaływania

Na górze postu sterownik jest ograniczona z co najmniej 1/2 cala grubości blachy stalowej. Spoiny koła na górnej rury. To, co faktycznie wpływ na górze postu i prowadzić go do ziemi. Cięższe manometr płyty jest, tym łatwiej będzie dysk post do ziemi, ale więcej wysiłku, zajmie podnieść kierowcy.