Jak dużo materiału jest potrzebne na pokrycie kanapy Hide-a-Bed?

Jak dużo materiału jest potrzebne na pokrycie kanapy Hide-a-Bed?

Określenia, ile materiału trzeba zrobić narzuty na kanapie Ukryj osobowy wymaga dokładnych pomiarów tak pokrywę odpowiednio dopasowany. Do szycia pokrywę wymaga proste umiejętności, Dokonywanie pomiaru najtrudniejsza część projektu. Prawidłowo zamontowane cover daje kanapie ukryć a łóżko świeży wygląd dla lat radości w domu.

Identyfikacja

Okładka wyposażona, lub narzuty, umieszczone nad ukryć a łóżko tapczan obejmuje wszelkie zużyte lub podarte tkaniny i utrzymuje kształt kanapy, gdy ukryć a łóżko materac jest schowany. Hide-a łóżko tapczan ma materac pełnowymiarowy schowany pod poduszki siedzenia i kształt kanapy nie zmienia się, gdy jest w pozycji zamkniętej. Ponieważ należy usunąć siedziska wyciągnąć ukryć a łóżko, musi również wyciągnąć narzuty z kanapy.

Pomiary

Dokładnie zmierzyć szerokość i długość ciała ukryć a łóżko tapczan, schowany wewnątrz materace i poduszki w miejsce. Zwiększenie tych pomiarów przez 12 cali szwy i chowając do poduszki, aby utworzyć kształt w pokrywę. Zmierzyć szerokość i długość boku i ramię kanapie i wzrost tych pomiarów przez 2 cale na szwach. Ważne jest, aby zwiększyć pomiarów tak pokrywę odpowiednio dopasowany. Ukryj osobowy featuredoes nie zwiększyć ilość materiału wymaganego na kanapie. Zapisać wszystkie pomiary, więc masz pod ręką numery do cięcia materiału.

Obliczenia

Za pomocą pomiarów obliczać ilość materiałów potrzebnych do pokrycia. Podzielić dostosowane szerokość i długość pomiarów dla organizm couch przez 36 aby obliczyć liczbę metrów materiału. Pomiary długości i szerokości ramienia i boku kanapy należy podzielić przez 36 aby obliczyć liczbę metrów materiału i pomnożyć przez 2, ponieważ istnieją dwa ramiona. Dodać dwa obliczenia razem w celu uzyskania całkowitej metrów materiału.

Względy

Należy rozważyć użycie 60-calowy tapicerki lub dekorator materiał na okładkę, zamiast standardowego materiału Szerokość 44 cale. Większość kuszetki środek mniej niż 60 cali średnicy, więc w ten sposób nie trzeba będzie uszyć dwa kawałki materiału razem na organizm couch. Tkaniny tapicerskie lub dekorator ma grubsze splot i trwały opcja do szycia ukryć a łóżko okładka.