Jak obieraczki ziemniaków są wykonane

Obieraczki ziemniaków i Lancashire

Obieraczki ziemniaków są dalekie od najnowszy gadżet kuchnia na rynku. Obieraczki ziemniaków zostały okolice od końca XIX wieku. Warto wiedzieć, jak tak proste urządzenie można zrobić ogromna różnica w kuchni. Skrobaczki do ziemniaków składa się z metalowego ostrza dołączone do tworzyw sztucznych, drewnianych lub stalowych (bardziej powszechne dziś jest ze stali nierdzewnej) obsługiwać. Skrobaczki do ziemniaków jest używany do skórki skóry ziemniaki, inne warzywa lub owoce. Obieraczki ziemniaków pochodzą w trzech głównych projektów: Lancashire, australijski i Y-skrobak.

Obierania ziemniaków to urządzenie ręczne, co oznacza, że strony muszą ręcznie działają obierania ziemniaków. Obierania ziemniaków Lancashire składa się jak nożem. Ostrza obieraczki ziemniaków jest dołączony do uchwytu w samo Ostrze noża powinny być zamocowane. Lancashire odbywa się w prawą rękę (zakładając, że jesteś praworęczny) podczas gdy lewa ręka trzyma górnej części warzyw. Warzywo jest obrane w ruch przez uruchomienie obierania ziemniaków w górę warzywo z prawej strony.

Y-Obieraczka

Y-Obieraczka przypomina brzytwą. Wykonana jest w kształcie Y, stąd nazwa Y-skrobak. Ostrze to skrobak jest wykonane prostopadle do uchwytu. Roślinne skóra jest obrane w paski w ruchu równoległym do uchwytu. Tam jest wskaźnikiem oko dołączone do Y-obieraczki do usunięcia oczy ziemniaki. Uchwyt nie twarz od użytkownika. Y-Obierak za pomocą rysunku ruchu--nie przesuwanie ostrza w dół do warzyw, ale po prostu rysunek ostrze powrotem ku Tobie.

Australijski obieraczki

Obierania ziemniaków australijski powstał w 1947 roku. Oficjalna nazwa jest Dalson Aussie obieraczki. Jest on używany głównie w Australii. Punkty obsługi górę. Ostrze jest między bazą a końcówką trzonka, i warzyw jest obrane w obrotowe stanowiska. Warzyw należy obrócić przeciwko tarczy i nie ostrze przeciw warzyw.