Jak korzystać z różnego rodzaju granic na każdy kwiat łóżko w stoczni

Jak korzystać z różnego rodzaju granic na każdy kwiat łóżko w stoczni

Łóżko ogród granice zapewniają odporność utrudniającym resztek wzrostu i trawnik trawy, które jest wzniecały podczas koszenia. Istnieje wiele typów krawędzi materiału do wyboru, tworzywa sztucznego, kamień, skała i cegły. Wiele podwórkach mieć różne typy obszarów krajobrazowych podkreślić terenu, i za pomocą różnego rodzaju granic może pomóc pokazać otoczeniu w stoczni. Na przykład przy użyciu drewna granic na tle lasu jest estetycznie miłe i właściwe. Dodać niektóre granice do swojego łóżka ogrodowe do ochrony miejsc noclegowych i zwiększyć atrakcyjność wizualną stoczni.

Instrukcje

•Draw schemat stoczni i obejmuje łóżka ogrodowe, krzewy, drzewa, podjazdy, odkryty struktur i baseny. Projekt, gdzie myślisz, że chcesz konspektu granicy. Jednolity wygląd może masz proste krawędzie, lub ogrody, które płyną z naturalnym terenie może mieć miękkie krawędzie.

•Outside, miejsce stawki na początku swojej granicy. Nadal miejsce stawki gdzie chcesz proponowanej granicy. Krawat jeden ciąg od stawki do udziałów. Stanąć z powrotem do wyglądać i zmienić obramowanie do preferencji.

•Umieścić różnych graniczących z materiału przy stawki. Za pomocą skały, kamienie duże, plastikowe, drewniane lub murowane. Uzyskać pomysł, którego materiał najlepiej uzupełnia każde łóżko ogród i okolicę.

•Measure graniczących materiału, które chcesz użyć. Kopać rów wzdłuż stawki za pomocą pomiarów. Aby nieco szerszy materiał wykopu. Granicy materiał osadza się w czasie, więc jeśli chcesz materiał być równo z ziemią, pozwala to trzymać od ziemi, gdy możesz położyć ją. Pikami spłaszczyć DNA rowu.

•Lay materiale graniczących w rów i użyć łopaty do pakowania brud wokół graniczących materiału. Nadal w dół rowu do końca. Zamiatać brudu i resztek na materiale graniczących po to jest.

Porady & ostrzeżenia

  • Aby zapobiec chwasty rosnące pod i wokół graniczących materiał, należy użyć herbicydów szerokie spektrum rowu.
  • Uniknąć skimping przy zakupie graniczących materiału. Kupić trochę więcej, niż potrzeba do granicy zamiennik.