Dane techniczne Suzuki Cervo

2006 Cervo HG21S jest hatchback opracowany przez Suzuki jako część serii sięga 1977 roku. Wtedy Cervo projekt został zainspirowany przez Suzuki Fronte Coupe, który został przerwany po 21 latach produkcji. Jednak w 2006 r., HG21S zmartwychwstał, początek piątej generacji Cervo.

Wymiary

Podwozie 133.7 cali i 58.1 calowy siedzi na szczycie 92.9 cali rozstaw osi. Ma przedni utwór 5.8 cal, tylny rozstaw 50,8 cal i dolnej części ramy czyści podłoża przez cale 5.9. Opony 6.1 cale szerokości z wysokości boku 4 cali oblec koła 13 cali średnicy. Masa własna Cervo--Waga pojazdu po odwodnieniu wszystkie jego płynów, takich jak olej i gaz - jest 1851.9 funtów. Gdy jednak posiada pełny zbiornik gazu, Suzuki przechowuje 7.9 litrów.

Moc

Cervo silnika jest umieszczony pod kątem prostym do osi podłużnej pojazdu i ma o pojemności 40,2 cali sześciennych, czyli wielkość przetoczyły się przez tłoki w jednym ruchem od górnego martwego punktu na dnie martwego punktu. Stopień kompresji - stosunek objętości głowicy w porównaniu do tłoka zarówno przed, jak i po udarze kompresji--jest 10.5:1. Ułożone w linii prostej dół silnika, trzy butle mają średnicy 2,7 cala, znany jako otworu. Tłoki podróży 2.4 cali w cylindrach, znany jako udar mózgu. Racje otworu i udaru mózgu jest 1.12:1. Każdy cylinder jest wyposażony w cztery zawory, które kontrolują spalin z silnika. Wszystkie te generuje 53 moc hamowania z prędkością 6500 obrotów na minutę. Moment obrotowy wynosi 46.4 stopofuntach 3500 obrotów na minutę.

Inne funkcje

Zbiornik na olej jest wbudowany w aparat do smarowania; i podwójne cm³ konstrukcja oznacza, że dwa wałki rozrządu są umieszczone powyżej komory spalania. Temperatury silnika są utrzymywane przez wody układu chłodzenia, zapewniając go nie przegrzać i sprawuje się dobrze. Sprezyny zawieszenia z przodu i tyłu pojazdu e uchwyt zawieszenia cła, podobnie jak umiejscowioną w przód. Płyty i bęben hamulce w jednym z końców Cervo zaprowadzenia Suzuki w martwym punkcie.