Moja zmywarka GE nie będzie działać

General Electric Corporation lub GE, jest jednym z najwybitniejszych dystrybutorów urządzeń domowych w Stanach Zjednoczonych. Firma sprawia, że szeroki wybór wyposażenia, w tym zmywarkę do naczyń. GE szczyci się na jakość i innowacyjność swoich produktów i oczekuje, że każdy zmywarka, który to sprzedaje nie więcej wymagać od użytkownika niż ciężar maszyny i wcisnąć przycisk start. Jednak żadnych indywidualnych maszyny można rozbić. GE udostępnia rozwiązywanie niektórych problemów porady na swojej stronie internetowej, jeśli twój zmywarka nie działa.

Instrukcje

•Sprawdź zatrzask do drzwi zmywarki. Maszyna nie może rozpocząć, jeśli nie jest właściwie zatrzaśnięte drzwi. Na rzut zatrzask modele po prostu relatch drzwi. Na maszynach z zabierakiem przystawki otwieranie i zamykanie drzwi mocno.

•Determine czy zmywarki jest kontrolowana przez przełącznik ścienny. Jest to obowiązkowe w niektórych społecznościach. Rozejrzeć się za przełącznik ścienny nie można normalnie używać, być może jeden bliski śmieci. Przerzucić na przełączniku ściany i zobacz, jeśli zmywarka działa.

• Przeprowadź czy model ma kabel zasilania. Sprawdź, czy przewód zasilania, czy to ma poluzowała się od lub spadł z gniazdka. Upewnij się, że przewód jest zabezpieczone gniazdka i rozpocząć zmywarki.

•Determine, jeśli twój komputer nie ma dzieci funkcję blokady. Włącz funkcję blokady dziecko do "Off." Rozpocząć zmywarki.

•Słuchaj na niewielki hałas buczenie pochodzących od zmywarki jeśli masz nowy komputer. Umieścić jeden kufel gorącej wody z kranu do maszyny, jeśli słyszysz hałas. Start zmywarki i zobacz czy działa. Niech maszyna przez pięć minut.

•Determine jeżeli zmywarka została użyta w zeszłym tygodniu. Jeśli nie i maszyna szumy, ale nie uruchamia się, należy wyłączyć i usunąć wszelkie wody lub naczynia, szklanki, naczynia z wanny. Rozpuścić 3 do 4 uncji kwasu cytrynowego w 1 litr gorącej wody z kranu. Wlać mieszaninę do miski obszar, znajduje się na prawej tylnej części dolnej wannie i odstawić na 15-30 minut. Uruchomić maszynę.

•Sprawdź swój bezpiecznik pole czy Obwód wyłącznika do upewnij się, że moc jest dotarcie do Twojej zmywarki.

•Sprawdź Start/Reset przycisk i upewnij się, że nie dwa razy nacisnąć przycisk. Popychając go dwa razy zostaną zresetowane. Wcisnąć przycisk raz i zobaczyć jeśli maszyna zaczyna.

•Styk usługi profesjonalne, jeśli żadna z tych czynności rozwiązuje ten problem.

Porady & ostrzeżenia

  • Możesz pobrać kopię instrukcji obsługi do zmywarki na stronie GE.